"Про передачу функції замовника по технічному обстеженню об’єкту" від 04.10.2019 № 1054

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 04.10.2019 № 1054
м.Авдіївка Донецької області

Про передачу функції замовника
по технічному обстеженню об’єкту

З метою проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу загального типу №6 «Казка», розташованого за адресою: вул. Донецька, 65, міста Авдіївка, Донецької області та створення сприятливих умов для дітей дошкільного віку, керуючись Законом України «Про основи містобудування», Законом України «Про регулювання містобудівельної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 травня 2011 року №45 «Про затвердження порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів», Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ʻ я з у ю:

1. Функції замовника проведення технічного обстеження по об’єкту: «Авдіївського дошкільного навчального закладу загального типу №6 «Казка», розташованого за адресою: вул. Донецька, 65» покласти на управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Самборська).
2. Управлінню з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Самборська) провести роботу з технічного обстеження об’єкту: «Авдіївський дошкільний навчальний заклад загального типу №6 «Казка», розташованого за адресою: вул. Донецька, 65».
Заступник керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                                 Р.Шахов