"Про проведення списання з балансу багатоквартирного будинку за адресою 9 квартал, буд. 22, місто Авдіївка Донецької області" від 19.11.2019 № 1175

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 19.11.2019 № 1175
м. Авдіївка Донецької області

Про проведення списання з балансу
багатоквартирного будинку за адресою
9 квартал, буд. 22, місто Авдіївка Донецької області

У зв’язку зі зверненням голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Добробут-Авдіївка» від 12 листопада 2019 року № 01-19/3585, з метою забезпечення здійснення об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Добробут-Авдіївка» його основної діяльності, а саме для забезпечення подальшого належного утримання багатоквартирного будинку за адресою 9 квартал, буд. 22, місто Авдіївка Донецької області та прибудинкової території, керуючись Законами України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» з о б о в ' я з у ю :

1. Комунальному підприємству «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради вжити заходи щодо списання з балансу багатоквартирного будинку за адресою 9 квартал, буд. 22, місто Авдіївка Донецької області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», а саме:
1.1. Утворити комісію зі списання багатоквартирного будинку з балансу, до складу якої включити представника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області та уповноважену особу від об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Добробут-Авдіївка».
1.2. Провести огляд багатоквартирного будинку з метою фіксування технічного стану.
1.3. Визначити перелік квартир та/або нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на які не зареєстроване, і внести його до Актів про списання багатоквартирного будинку з балансу в графу «Інші відомості про багатоквартирний будинок», з метою прийняття на баланс комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради та реєстрації права власності на них в установленому Законом порядку.
1.4. За результатами роботи комісії скласти акт про списання вказаного багатоквартирного будинку з балансу та затвердити його, відповідно до діючого законодавства.
2. Комунальне підприємство «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради, після закінчення процедури списання багатоквартирного будинку з балансу, забезпечити передачу зазначеному об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку технічної документації на будинок, згідно з вимогами Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», та надати копію акта про списання багатоквартирного будинку з балансу співвласнику (співвласникам) багатоквартирного будинку за його (їх) зверненням.
3. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Добробут-Авдіївка» забезпечити належне утримання будинку, відповідно до вимог законодавства.
4. Координацію дій з виконання цього розпорядження покласти на управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Самборська), контроль залишаю за собою.В.о. керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                 Р. Шахов