"Про проведення конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят" від 27.11.2019 № 1198

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 27.11.2019 № 1198
м. Авдіївка Донецької області

Про проведення конкурсу на краще оформлення
вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та
побутового обслуговування населення
міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят

З метою організації та проведення конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят, керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ’ я з у ю:

1. Провести конкурс на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят.
2. Затвердити:
2.1. Положення про конкурс на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят (додаток 1).
2.2. Склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят (додаток 2).
3. Координацію роботи за проведення конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення міста Авдіївка до новорічних та різдвяних свят покласти на відділ з розвитку економіки та торгівлі військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Ткачук).
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника керівника – начальника фінансового управління військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Опекунську Т.
В.о керівника військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області                                                  Р. Шахов

 

 

Додатки