"Про управління благоустроєм міста" від 26.05.2020 № 466

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 26.05.2020 № 466
м. Авдіївка Донецької області

Про управління благоустроєм міста

З метою створення сприятливого середовища для життєдіяльності людини, утримання територій в належному стані, у відповідності до законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про відходи», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27 листопада 2017 року № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту», розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 05 грудня 2018 року № 1042 «Про затвердження Правил благоустрою на території міста Авдіївка», керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ' я з у ю:

1. Комунальному підприємству «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради (Абросімов) забезпечити належне утримання об’єктів благоустрою (окрім приватних територій, територій ОСББ та ЖБК), доріг, вулиць, санітарне очищення території міста (прибирання вулиць, косіння трави тощо), освітлення вулиць міста, озеленення, збереження існуючих зелених насаджень, забезпечення безпечних умов перебування та відпочинку громадян, забезпечення обладнання майданчиків для дозвілля та відпочинку, утримання в належному стані зупинок, території кладовищ та місць поховання.
2. Проводити, за необхідністю, роботи з капітального та поточного ремонту об’єктів благоустрою (зеленого господарства, проїжджої частини вулиць, вуличного освітлення, малих архітектурних форм та інше), будівель і споруд комунальної власності територіальних громад (житлові будинки, громадські будівлі, кладовища, зупинки, дитячі майданчики та інше).
3. Координацію дій за виконанням розпорядження покласти на управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Самборська), контроль залишаю за собою.


В.о. керівника військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка Донецької області                       Р. Шахов