"Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у місті Авдіївка Донецької області" від 26.05.2020 № 470

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 26.05.2020 № 470
м.Авдіївка Донецької області

Про організацію ведення обліку
дітей дошкільного, шкільного віку
та учнів у місті Авдіївка Донецької області

Для забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей шкільного віку та учнів у місті Авдіївка Донецької області, з метою забезпечення здобуття ними загальної середньої освіти, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017року №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» згідно із статтями 4, 5 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», статтями 2, 6 Закону України «Про захист персональних даних», статтями 1, 5 Закону України «Про інформацію», керуючись Законом України «Про військово – цивільні адміністрації» від 03 лютого 2015 р. №141 – VIII (із змінами), з о б о в ’ я з у ю:

1. Визначити уповноваженим органом за організацію ведення реєстру обліку дітей відділ освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Трегуб)
2. Закріпити за закладами загальної середньої освіти міста Авдіївка Донецької області території обслуговування згідно з додатком 1.
3. Затвердити Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів у місті Авдіївка Донецької області (додаток 2)
4. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної – медико – санітарної допомоги Авдіївської міської ради» (Доронін) щорічно до 15 березня надавати відділу освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області інформацію про кількість дітей, яким до 01 вересня поточного року виповнюється 6 років, дітей віком від 5 до 18, які не можуть навчатися за висновками психолого – медико – педагогічних комісій (інклюзивно – ресурсних центрів), висновків лікарсько – консультаційних комісій.
5. Відділу реєстраці військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Маншиліна) щороку до 15 березня надавати за наявними в Реєстрі територіальної громади міста Авдіївка Донецької області відомостями відділу освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області списки дітей, яким до 01 вересня поточного року виповнилося (виповниться) 6 років (прізвище, ім’я, по батькові; дата народження; місце проживання).
6. Службі у справах дітей військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Точило) інформувати відділ освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області про дітей, які не охоплені навчанням, та вживати необхідних заходів щодо охоплення навчанням дітей шкільного віку.
7. Рекомендувати Авдіївському відділенню Покровського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області сприяти залученню дітей до навчання та вжиття необхідних заходів щодо охоплення навчанням дітей шкільного віку
8. Відділу освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Трегуб):
9.1. Призначити відповідальну особу з числа працівників відділу освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області для виконання роботи, пов’язаної з проведенням обліку дітей шкільного віку і учнів, та постійне оновлення реєстру;
9.2. Забезпечити виконання закладами загальної середньої освіти Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» щодо обліку учнів у підпорядкованих їм закладах освіти.
10. Розпорядження керівника військово – цивільної адміністрації від 09 липня 2018 року №502 «Про визначення відповідального органу за веденням обліку дітей шкільного віку та учнів у міста Авдіївка Донецької області» визнати таким, що втратило чинність.
11. Координацію роботи з виконання розпорядження покласти на відділ освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Трегуб Л.
12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника керівника військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Меженіну Л.



в.о. керівника військово – цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області                                                              Р.Шахов

 

 

Додатки