"Про попереднє погодження місця розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності" від 28.05.2020 № 476

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 28.05.2020 № 476
м. Авдіївка Донецької області

Про попереднє погодження місця розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши заяву від 16 квітня 2020 року за № 07-13/1357 про відповідність намірів щодо місця розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування: вул. Молодіжна, в районі зупинки громадського транспорту, м. Авдіївка Донецької області та надані графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування групи тимчасових споруд, враховуючи протокол №3 від 22 квітня 2020 року засідання комісії з попереднього погодження місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Авдіївка та позитивний висновок комісії, на підставі рішення Авдіївської міської ради від 23 червня 2016 року № 6/71-1987 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Авдіївка», відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 05 грудня 2018 року № 1042 «Про затвердження Правил благоустрою на території міста Авдіївка», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ’ я з у ю :

1. Погодити місце розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності фізичній особі – підприємцю Юдіну Олексію Олександровичу за місцем розташування: вул. Молодіжна, в районі зупинки громадського транспорту, м. Авдіївка Донецької області, загальна площа проєктованої групи тимчасових споруд (павільйони громадського харчування) – 90,00 м2, з них: площа проєктованої тимчасової споруди №1 – 30 м2, площа проєктованої тимчасової споруди №2 – 30 м2, площа проєктованої тимчасової споруди №3 – 30 м2.
2. Рекомендувати фізичній особі – підприємцю Юдіну Олексію Олександровичу:
2.1. Оформити паспорт прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у 3-х місячний термін.
2.2. У місячний термін укласти договір зі спеціалізованими підприємствами (офіційними виконавцями послуг) на вивезення твердих побутових відходів.
2.3. При розміщенні групи тимчасових споруд забезпечити виконання вимог розділу VIII Правил благоустрою на території міста Авдіївка, затверджених розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 05 грудня 2018 року №1042, зокрема:
1) забезпечення групи тимчасових споруд зовнішнім освітленням та прилеглим покриттям удосконаленого зразка відповідно до вимог законодавства;
2) забезпечення пішохідної та транспортної доступності (розвантаження товарів);
3) встановлення однотипної урни для сміття.
3. Погодити матеріали оздоблення та зовнішній вигляд фасадів групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності з відділом архітектури та містобудування військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.
4. Координацію дій по виконанню розпорядження покласти на відділ архітектури та містобудування військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Пефтиц), контроль залишаю за собою.Заступник керівника
військово-цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області                                 Л. Меженіна