"Про порядок оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області" від 13.07.2020 № 642

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 13.07.2020 № 642
м. Авдіївка Донецької області

Про порядок оприлюднення публічної
інформації у формі відкритих даних
військово-цивільною адміністрацією
міста Авдіївка Донецької області


З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області та її структурних підрозділів, відповідно до законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами), від 30 листопада 2016 року № 867 «Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» (із змінами), керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» з о б о в ’ я з у ю :

1. Затвердити порядок оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (додається).
2. Начальникам структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області забезпечити підготовку, достовірність, актуальність та передачу публічної інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області.
3. Координацію дій за виконанням розпорядження покласти на відділ контролю військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Роменська), контроль – на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Легенького С.


Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області                                          В. Барабаш

 

 

Додаток