Відкриті дані

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Завантажити реєстр наборів даних

Реєстр нормативно-правових актів 2020

Розпорядження "Про порядок оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області" від 13.07.2020 № 642

Розпорядження "Про затвердження Переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області" від 24.07.2020 № 690

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних

- Дані про місцезнаходження громадського транспорту комунального підприємства "Авдіївське трамвайно - транспортне управління" Авдіївської міської ради (у форматі json)