Відкриті дані

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Розпорядження "Про відповідальних осіб у військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка Донецької області, які відповідають за оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних" від 06.09.2019 № 872

- Дані про місцезнаходження громадського транспорту комунального підприємства "Авдіївське трамвайно - транспортне управління" Авдіївської міської ради (у форматі json)