Авдіївському міському центру соціальних служб виповниося 25 років

16 вересня 2021 року Авдіївському міському центру соціальних служб виповнюється 25 років.

Детальніше...

Робота в пробації

Авдіївський міський центр соціальних служб продовжує профілактичну роботу з умовно-осудженими особами.

Детальніше...

Робота з прийомними сім'ями

Відповідно до графіку відвідування прийомних сімей Авдіївського міського центру соціальних служб, провідний фахівець із соціальної роботи Центру відвідала родини за місцем проживання.

Детальніше...

Робота з партнерами

Вже третій рік поспіль Авдіївський міський центр соціальних служб співпрацює із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонською радою у справах біженців. З серпня 2019 року БФ «Єдність за майбутнє» та Естонська рада у справах біженців реалізують спільні гуманітарні проекти з надання допомоги сім’ям/особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають уздовж контактної лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

Детальніше...

Робота кабінету з надання соціально-психологічної підтримки сім’ї, дітей та молоді

Вже майже рік у Авдіївському міському центрі соціальних служб функціонує кабінет з надання соціально-психологічної підтримки сім’ї, дітей та молоді, який було відкрито в рамках реалізації проекту «Покращення доступу до якісної соціальної інфраструктури та послуг для населення, що постраждало від конфлікту у Донецькій області».

Детальніше...

Перевірка використання державних коштів при народженні дитини

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб здійснюють щомісячний контроль за цільовим використанням допомоги при народжені дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

В Авдіївському міському центрі соціальних служб пройшов місяць присвячений Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми, який відзначається 30 липня.
Впродовж місяця проводилась інформаційна робота з отримувачами соціальних послуг Центру. Фахівці розповсюджували буклети в яких висвітлювалась наступна інформація: які існують форми торгівлі людьми; як розпізнати, що тобі може загрожувати небезпека; як вести себе якщо хтось направляє на тебе протиправні дії; що робити, якщо загроза виникає на вулиці та ін.

Детальніше...

Зняття психоемоційної напруги

Сьогодні, 29 липня 2021 року, на базі Авдіївського міського центру соціальних служб, психологом Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ»  -  Наталією Коцар, було проведено роботу для отримувачів соціальних послуг нашого Центру.

Детальніше...

Заключний тренінг "Перша психологічна допомога"

Сьогодні в Авдіївській громаді відбувся заключний тренінг від Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ» з надання першої психологічної допомоги, в якому приймали участь фахівці центру соціальних служб, спеціалісти управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу у справах сімʼї, молоді і спорту, територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

Детальніше...

Робота з партнерами

На початку цього тижня до Авдіївського міського центру соціальних служб завітали наші давні партнери Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє» разом із представниками Естонської ради у справах біженців.
З серпня 2019 року БФ «Єдність за майбутнє» та Естонська рада у справах біженців реалізують спільні гуманітарні проекти з надання допомоги сім’ям/особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають уздовж контактної лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

Детальніше...

Патронат над дитиною

16 липня у форматі ZOOM відбувся інформаційний онлайн захід організований міжнародною благодійною організацією партнерство «Кожній дитині»
Учасниками заходу були представники центрів соціальних служб, служб у справах дітей, центрів надання соціальних послуг.
Від Авдіївської громади участь у онлайн заході прийняли представники Авдіївського міського центру соціальних служб та служби у справах дітей Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

Сьогодні в Авдіївці відбувся черговий тренінг з першої психологічної допомоги для спеціалістів управління соціального захисту, служби у справах дітей, відділу у справах сімʼї, молоді і спорту, Авдіївського міського центру соціальних служб, територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг від «Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ».

Детальніше...