Відбуласть презентація творчості Романа Мініна

Днями в Народному музеї історії міста Авдіївки за участі керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаш та заступника керівника ВЦА Сергія Легенького відбуласть презентація творчості Романа Мініна, автора муралу «В капкані троянд», який створено на стіні будинку 13, що по вулиці Молодіжній.

Детальніше...

Українські композитори – дітям

В рамках культурно-просвітницької діяльності музична школа Авдіївської міської ради підготувала лекцію-концерт на тему: «Українські композитори – дітям».

Пропонуємо до вашої уваги відео версію цього заходу.

АВДІЇВСЬКУ МОЛОДЬ ПОЗНАЙОМИЛИ З ГАСТРОНОМІЧНИМИ ТРАДИЦІЯМИ РІДНОГО МІСТА

Навіщо  сучасній молоді, яка живе в часі високих технологій, знання про культурне надбання своїх предків? Разом з учнями 6 класу загальноосвітньої школи 2 ( Дмитро Сніцар) шукали відповідь на це питання в Народному музеї історії міста Авдіївки під час зустрічі- дегустації.

Детальніше...

До свята 21 листопада Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ПРАЦЮЄ ВИСТАВКА «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»

Першими відвідувачами виставки «Крим мандрує. Авдіївка», яка проходить в рамках проєкту «Шлях/Yol», стали учні 6 класу другої школи (кл.керівник Д.Сніцар). Більшість дітей ніколи не бачили Криму, тому розпочали зустріч з перегляду відео про найкрасивіші, найцікавіші місця та пам’ятки Кримського півострова.

Детальніше...

В травні 2019 року в Народному музеї історії міста Авдіївка проходила виставка тоді ще студентки Польського Університету ім. Марії Кюрі-Складовської в Любліні Світлани Кочанової

 http://surl.li/aqtid

В вересні 2021 Світлана захистила дипломну роботу. В своїй стрічці Facebook молода художниця написала: «15.09.2021 так прошла моя защита! Приятные воспоминания и опыт. 5 лет учебы и полтора года дипломной работы. Спасибо художественному отделу УМКС за возможность представить и защитить мои картины. Также спасибо смотрителю проф. Валентем Врублевский и проф. Janowi Gryce, за поддержку и интерес к моему диплому»

Детальніше...

СПРОБУЙТЕ ПРИГОТУВАТИ АВДІЇВСЬКУ КАШУ

4 листопада відзначається день заснування ЮНЕСКО (UNESCO) — Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization). Саме в цей день, 4 листопада 1946 року, набрав чинності (після ратифікації двадцятьма країнами) Статут організації, підписаний 16 листопада 1945 р. представниками 44 держав на установчій конференції у Лондоні.

Детальніше...

УВАГА!!! Оголошується конкурс на найкраще фото з краєвидами міста Авдіївки

 

Мета конкурсу – зібрати світлини з краєвидами Авдіївки та місцевих артоб’єктів для ілюстрації сувенірного календаря на 2022 рік.

До участі запрошуються всі бажаючі.

Детальніше...

АВДІЇВЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У ВІКІПЕДІЇ


Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП) спільно з ГО «Вікімедіа Україна» оголошують Тиждень української мови у Вікіпедії.
Марафон, присвячений Дню української писемності та мови, триватиме з 11 жовтня по 1 листопада. Він має на меті поліпшити чи створити понад 200 тематичних статей про історію, сучасність, фонетику, морфологію, діалекти української мови, видатних учених-мовознавців у Вікіпедії.
Стати учасником Тижня української мови зможе кожен, хто зареєструється у Вікіпедії. Для найактивніших авторів «Вікімедіа Україна» та МКІП підготували подарунки.
Деталі для учасників – за посиланням

Сьогодні до Народного музею історії міста Авдіївки вперше завітали першокласники ОШ-6 (В.О.Костіна)

Зустріч була присвячена Дню захисника і захисниці України. Що знають малюки з історії України? Багато чого!

Детальніше...