День захисника України


В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.
14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також державне свято - День захисника України. Поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.
 Цього дня, щоб засвідчити свою повагу й подякувати тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини і хто сьогодні на сході країни відстоює територіальну цілісність та незалежність України, в Авдіївці відбувся урочистий концерт. Усіх присутніх захисників Української держави привітав керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш. Очільник міста  подякував військовим та ветеранам за мужність, звитягу, самовіддану працю та нагородив військових 93-ї ОМБр - учасників звільнення Авдіївки - нагрудним знаком «За звільнення Авдіївки».
Щирі слова вітання висловили заступники керівника Сергій Легенький та Євген Удовенко, нагородивши військовослужбовців грамотами, цінними подарунками та сувенірами. Пам’ять борців за волю та незалежність України вшанували хвилиною мовчання.

Зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці привітав військових та містян благочинний Авдіївського округу, настоятель храму св. Марії Магдалини протоієрей Андрій Карпець та побажав усім миру та Божого благословення.
Гарний святковий настрій та позитивні емоції на святі дарували творчі колективи Палацу культури АКХЗ, музичної школи, Будинку дитячої та юнацької творчості, молодіжні колективи «Датура» та «ОРЗ».  
Відзначення Дня захисника України пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.