Наближається Новорічне свято

Напередодні очікуваного і бажаного свята Новий рік підрозділи пожежно-рятувального загону серцево і щиро вітають Вас, шановні мешканці з наступаючими урочистостями! Так, це свято уособлює прихід чогось незбагненно нового, світлого і прекрасного. Але, в цей хвилюючий час не варто забувати про елементарні заходи пожежної безпеки. Як показують жорстокі цифри статистики, саме в цей час різко зростає кількість пожеж, які закінчуються іноді трагічно.

Ми переконливо просимо Вас, щоб не затьмарювати собі свята неприємністю, а часом трагедією, не нехтуйте викладеної Вам інформацією.

Для освітлення ялинок використовуйте тільки електричні гірлянди заводського виготовлення. Виключіть застосування хлопавок, свічок, бенгальських вогнів у приміщеннях, де встановлені ялинки.

Особливу увагу слід приділяти святковим заходом за участю дітей.

Під час проведення таких заходів з дітьми повинні знаходитися чергові, викладачі, класні керівники, вихователі. Вони повинні бути проінструктовані про заходи пожежної безпеки та правила евакуації дітей, на випадок виникнення пожежі. Вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння. Повідомляти місцеві підрозділи пожежної охорони про проведення даних заходів.

При виникненні пожежі негайно викликати найближчий підрозділ пожежної охорони і вжити заходів щодо евакуації людей. Приступити до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Для цієї мети необхідно мати запас води, приготувати кошму, перевірити придатність вогнегасників.

Пам'ятайте! Чіткі дії допоможуть запобігти поширенню вогню і, в чималому ступені, сприятимуть ліквідації пожежі в подальшому.

Шановні батьки! Від вас безпосередньо залежить здоров'я і життя наших дітей! Не залишайте їх без уваги!

ДОРОГІ Авдіївці! Дозвольте ще раз привітати Вас з прийдешніми урочистостями і побажати вам міцного здоров'я і успіхів у всіх Ваших починаннях!

15 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області