Система освітньої діяльності закладу освіти є динамічною, тому тільки постійний моніторинг може забезпечити її вдосконалення

 

Певними «вимірювачами» освіти можна назвати PISA, ДПА. Утім у PISA брали участь 250 шкіл України, а, наприклад, лише у Донецькій області 544 ЗЗСО. Щодо ДПА, то до неї дітей готують, «штучно натягують» певною мірою. Так само і результати ЗНО далеко не завжди можна вважати об'єктивним показником якості освіти. Але на даний момент саме результати ЗНО є своєрідним інструментом оцінювання якості освітньої діяльності. Сьогодні, 30.11 2021р., у відділі освіти відбулося засідання, на якому обговорювалося питання щодо покращення результатів ЗНО.

Детальніше...

ЮНІ АВДІЇВЦІ ПРОЙШЛИСЯ ШЛЯХАМИ ШЕВЧЕНКА

Благословен той день і час,
Коли прослалась килимами
Земля, яку сходив Тарас
Малими босими ногами,
Земля, яку скропив Тарас
Дрібними росами-сльозами.

У другий день авдіївці пройшли шляхами Тараса Шевченка.

Зранку дівчата та хлопці відправилися до Національного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка", потім слідували маршрутом "Шевченківський край", побували в Шевченковому( Керелівка), Будищах, Моринцях.

Детальніше...

Учні опорної школи в Авдіївці долучилися до Загальнонаціонального уроку пам'яті, присвяченого трагедії в Бабиному Яру

29.09 учні КЗ "Авдіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2" долучилися до Загальнонаціонального уроку пам'яті "80 років пам'яті: забуттю не підлягає", присвяченому трагедії в Бабиному Яру. Під час уроку використовувалася освітня платформа "Червона точка пам'яті", створена Меморіальним центром "Бабин Яр".

Детальніше...

Сьогодні, 24.09.21р, в актовій залі відділу освіти відбулося засідання міського штабу гри "Сокіл" ("Джура")

На порядок денний були винесені питання:
- вибори штабу;
- затвердження плану роботи на 2021-2022 н.р.

Детальніше...

Світ казок і дитинства

З 15-го вересня в приміщенні дитячої бібліотеки почала свою роботу виставка "В гостях у Попелюшки" на яку запрошує вас гурток "БУТАФОРІЯ і РЕКВІЗИТ" Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Побережная О. О.)

Роботи Миронової Дарини, Некрасової Альони, Юрченко Олександри, Ходос Даніла, Андрієнко Марії, Степанова Олександра та інших вихованців гуртка вам обов'язково сподобаються
Всі бажаючі можуть відвідати виставку з вівторка по п'ятницю з 9:00 до 17:00, а в суботу - з 9:00 до 15:00.

Завітайте в світ казок і дитинства разом з нами!

18 вересня виповнюється 180 років від дня народження М.Драгоманова- видатного українського історика, філософа, культуролога, педагога, громадського діяча.

На честь цієї визначної дати Центр професійного розвитку педагогів спільно з Бібліотекою-філією 3 відділу культури та Народним музеєм історії міста Авдіївки провели відкриті педагогічні читання, присвячені науковій спадщині М.Драгоманова. Під час зустрічі педагоги міста ділились своїми дослідженнями, роздумами, відкриттями. Вже самі теми виступів говорять про багатогранність доробку великого українця: «Родинна педагогіка Драгоманових» (Л.Савенко), «М.Драгоманов- теоретик і практик освітянської справи» (М.Давидова), «М.Драгоманов в пошуку європейського духу» (О.Щербініна), «Спадщина М.Драгоманова як джерело до вивчення історії суспільно- політичного руху ХІХ ст.» (А.Франкова), «Внесок Драгоманова в політичний рух України» (Ю.Красік), «М.Драгоманов- приклад поєднання навчального процесу з громадською діяльністю» (Н.Юсубова), «М.Драгоманов і питання про самостійну українську культуру» (М.Шабанова).

Детальніше...

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В АВДІЇВЦІ

Підготовка до нового навчального року - найгарячіша пора року для освітян. Сьогодні відділ освіти отримав чергову партію підручників для 4 (повністю) та 8(частково) класів. Відповідно до нового законодавства, вчителі самостійно можуть обирати програму та підручники для навчання учнів, для цього вони заповнюють таблиці у вкладці "вибір підручників" на порталі ІСУО. Відділ освіти підсумовує замовлення та складає договір на поставку підручників у місто.

Детальніше...

АВДІЇВСЬКІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ОСНАЩУЮТЬ СИСТЕМАМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ

Від нещасних випадків під час грози не застрахований ніхто. Наслідки стихії можуть бути катастрофічними: починаючи від виходу з ладу техніки і закінчуючи великими пожежами та людськими жертвами. Саме тому блискавкозахист будівель є надзвичайно важливим питанням. За підтримки військово - цивільної адміністрації в закладах освіти нашого міста розпочато улаштування системи блискавкозахисту, призначення якої - запобігти контакту заряду з будівлею і в потрібний момент перенаправити струм на заземлення.

Детальніше...

Сьогодні Центр професійного розвитку педагогічних працівників Авдіївки разом з ініціативною групою учителів-новаторів 6 школи провів тренінг "Внутрішня система забезпечення якості освіти" за напрямом " Система оцінювання здобувачів освіти"

Активні та креативні педагоги міста прийняли безпосередню участь у заході. Вийшло продуктивно, пізнавально та весело.

Працюємо далі...

Детальніше...

Впровадження цифрової трансформації освіти і науки

Одним із пріоритетних напрямків роботи освітян у 2021 році є впровадження цифрової трансформації освіти і науки. Стан упровадження " цифрових" технологій у закладах освіти характеризується низкою проблем і найбільш актуальними є недостатній рівень володіння цифровими технологіями та відповідно низький рівень цифрової компетентності серед всіх учасників навчального-виховного процесу. З метою вирішення даної проблеми ЦПРПП було організовано курси з підвищення інформаційної грамотності педагогів.

На цьому тижні Центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено ряд заходів для педагогів міста.

Стартував методичний тиждень презентацією елементів нематеріальної культурної спадщини міста Авдіївки - "Авдіївська каша", яку представила Переверзєва Тетяна Вікторівна. Вона наголосила на необхідності подальшої роботи над цим напрямком і запросила всіх педагогів міста, які зацікавилися проєктом, долучитись до співпраці. Також був проведений психологічний тренінг " Шляхи налагодження діалогу та вирішення конфліктних ситуацій".

Детальніше...

Сьогодні в Авдіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбувся телеміст з м. Бориспіль

Учні 8-11 класів ділилися своїми думками щодо вибору професії, визначення себе як особистості в подальшому житті. Доволі жваво обговорювали питання: «Що я зробив би в першу чергу, якщо б став державним службовцем?».

Детальніше...