КЗ «Міська ДЮСШ» Авдіївської міської ради Оголошує набір дітей та підлітків віком від 6 років до секцій

 за напрямками:
-    бокс (тренер-викладач Виноградов Едуард Вікторович, т.095-505-67-12);
-    ушу    (тренер-викладач Артюхов Семен Семенович, т. 095-535-22-61);
-    футбол (тренер-викладач Полянський Михайло Володимирович, т. 095-797-82-23);
-    футбол, футзал (тренер-викладач Мартюк Олександр Леонідович, т.050-575-65-20);
-    футбол (тренер-викладач Євдокимов Олександр Миколайович, т.095-200-50-13);
-    баскетбол (тренер-викладач Хоменко Віктор Вікторович, т. 098-965-81-32);
-    волейбол (тренер-викладач Журавльов Олексій Іванович,     т.099-394 -61-51);
-    настільний теніс (тренер-викладач Маляр Станіслав Васильович, т.050-602 -27-89).

Кубок голови Покровської райдержадміністрації з футболу, присвяченого Дню захисника України та українського козацтва

З вересня по жовтень 2021 року проходитиме Кубок голови Покровської райдержадміністрації з футболу, присвячений Дню захисника України та українського козацтва. 28 серпня 2021 року в місті Селидове відбулись перші ігри Кубка, де команда міста Авдіївки зустрілась з командою міста Курахове. 

Детальніше...

Відкритий кубок Донецької області з кікбоксингу WAKO

21-22 серпня 2021 року у місті Авдіївка на площі перед ЗОШ № 6 пройде Відкритий кубок Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів 2003-2004 року народження та дорослих з метою популяризації кікбоксингу серед населення, підвищення рівня майстерності кікбоксерів.

Детальніше...

13 травня 2021 року у с. Гришине Покровської ОТГ пройшов перший етап районної спартакіади серед державних службовців Покровського району

Команда Авдіївської міської ВЦА Покровського району Донецької області прийняла участь у першому етапі спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Покровського району Донецької області. Організатором підготовки спортсменів виступив відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за підтримки МЦ ФЗН «Спорт для всіх» та Авдіївської ДЮСШ.

Детальніше...

Міські змагання з тенісу у парах з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України

Увага! У місті Авдіївка 28-29 серпня 2021 року Комунальний заклад «Авдіївський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області на міському стадіоні організовує міські змагання з тенісу у парах. До участі допускаються команди у складі 2-х гравців, яким виповнилось 14 років. Переможці отримають Кубки, грамоти, медалі та цінні призи.

Детальніше...

О Г О Л О Ш Е Н Н Я


ФОТОКОНКУРС «СПОРТИВНА АВДІЇВКА»

З 03 серпня по 15 серпня 2021 року комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області проводить фотоконкурс «Спортивна Авдіївка».

Детальніше...

Протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини від якої страждають чоловіки, жінки та діти.
З метою підвищення рівня обізнаності дітей щодо сучасних проявів торгівлі людьми до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 30.07.2021 у центрі інноваційного розвитку дітей та молоді "Вулик" м.Авдіївка Донецької області було проведено ряд заходів:

Детальніше...

В Авдіївці відбувся тренінг для батьків

20 липня 2021 року у приміщені підліткового клубу «Орля» за адресою: квартал Ювілейний 4,  відділ у справах сім’ї, молоді та спорту   Авдіївської міської ВЦА разом з Авдіївським міським центром  соціальних служб та службою у справах дітей, за підтримки БФ «Посмішка ЮА», «Людина в біді» (Словаччина) провели тренінг з батьками за програмою: «Розвиток виховного потенціалу батьків та осіб, які їх замінюють, щодо зниження рівня стресу задля якнайкращого розуміння та підтримки дітей, підлітків та молоді, якими вони опікуються».

Детальніше...

Фестиваль згуртованості молодіжних центрів

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації повідомляє, що у с. Максимільянівка Мар’їнської міської територіальної громади 24-25 липня 2021 року буде проводитесь захід для молодіжних центрів Донецької області «Фестиваль згуртованості молодіжних центрів».

Детальніше...

19 липня - День тренера

 

У житті кожного спортсмена є людина, яка розділяє його досягнення і переживає невдачі нарівні з батьками. Ведучий його до заповітної мети, не рахуючись з особистим часом і емоційними витратами. Це людина, яка стала прикладом для наслідування і життєвим наставником.

Це - тренер!

Детальніше...

Всеукраїнській національно-патріотичний форум «Сіверська брама»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації планує провести з 04 по 06 серпня 2021 року в смт Седнів Чернігівської області Всеукраїнський національно-патріотичний форум «Сіверська брама»(далі – Форум). Метою заходу є організація інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання.
У рамках Форуму передбачені панельні дискусії, історичні лекції, обговорення на різні теми в сфері реалізації національно-патріотичного виховання, практичні навчання з основ військової справи та першої медичної допомоги тощо.

Детальніше...