Проведення заходу 29-31 жовтня 2021

Просимо поширення серед молоді та працівників молодіжних центрів інформацію про програму UPSHIFT Україна, яка впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з 2018 року на території всієї країни. Національним імплементуючим партнером е громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова», яка працює з 2013 року над розвитком компетенцій та навичок молоді що до відома вибору освітніх, кар'єрних та життєвих перспектив.

Програма UPSHIFT країна має на меті розвиток навичок самозарадності та вміння діяти як агенти суспільних змін у вразливих підлітків та молоді віком від 14 да 21 року. Завдяки методології «Дизайн, орієнтований на людину» (Human Centered Design), яка є підґрунтям для роботи з учасниками, молоді люди самостійно шукають рішення для проблем, які вони хочуть вирішити в своїх громадах. Крім навчання, учасники мають можливість отримати фінансування на реалізації власних ініціатив та 3-мїсячний менторський супровід.

За час існування програми в Україні було проведено 24 повні хt3илі програми, в яких взяли участь 240 молодіжних команд. Зокрема, 5 хвиль програми, було проведено у Донецькій області у 2019/2020 навчальному році, якими було охоплено 50 молодіжних команд, з яких 25 отримали фінансову та менторську підтримку.

29 - 31 жовтня 2021 року на баз відпочинку в м. Святогірськ буде проведено 25-ту хвилю програми для молоді Донеччини за всебічної підтримки Донецької облдержадміністрації.

Реєстрація триває до 17 жовтня 2021 року за посиланням, участь безкоштовна.

Детально з програмою UPSHIFT Україна та її результатами можна ознайомитися: https://www.facebook.com/UPSHIFTUkraine, https://www.instagram.com/upshiftukraine