Всеукраїнський пластовий захід «Ювілейна зустріч-змаг «Лисоня»

16-17 жовтня 2021 року пластуни та пластунки з міста Авдіївки взяли участь у всеукраїнському пластовому заході «Ювілейна зустріч-змаг «Лисоня» у Тернопільській області  недалеко від міста  Бережани.
Цей захід проводиться з 1991 року з метою вшанування пам’яті  бійців Українських січових стрільців, які боролись понад 100 років назад на горі Лисоня у складі австро-угорських коаліційних військ з російською армією, і здобули перемогу ціною втрати більше половини особового складу легіону.

Протягом двох днів 230 пластунів – команди з усієї країни змагались у вправності та спритності у таких змаганнях як «Вовчий скок», де пройшли 15 точок з різними фізичними та інтелектуальними завданнями, «Кулінарний змаг», де мали приготувати за обмежений час та з певного набору продуктів 3 страви на вогнищі , «Лисячі біги», де молодь практикувала знання з картографії, «Регбі», «В’язання вузлів» та «Інтелектуальний змаг».
Команда з Донеччини проявила себе та отримала перше місце у загальному рейтингу команд свого віку серед мішаних команд та у змаганні «Лисячі біги». Дорога була довга, проте кількість емоцій та пригоди під час подорожі закарбуються надовго!
Вітаємо учасників!