Щорічно Національний олімпійський комітет України ініціює проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське Лелеченя»

 

Фестиваль «Олімпійське Лелеченя»

Щорічно Національний олімпійський комітет України ініціює проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське Лелеченя».
В цьому році через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 були внесені зміни в терміни та форму проведення заходу. З 01 жовтня по 12 жовтня 2020 року загальноосвітнім закладам міста Авдіївка було запропоновано створити відео-презентації згідно з вимогами положення про проведення Фестивалю «Олімпійське Лелеченя». Взяли участь три школи: ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №6. Відділом у справах сім`ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка надані відео-презентації були розміщенні на інтернет - ресурсах для вільного перегляду та он-лайн голосування. За результатами перемогу отримала ЗОШ № 2.Відео-презентація, яка отримала більшість голосів, була направлена до Відділення НОК України в Донецькій області для подальшого розміщення наYoutube - каналі та сторінках Facebook.
Дякуємо всім хто взяв участь в проведенні Фестивалю «Олімпійське Лелеченя»!