НА ТЕРИТОРІЇ АВДІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАПРОВАДЖУЮТЬ СИСТЕМУ РАННЬОГО ВТРУЧАННЯ

Сьогодні під головуванням заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького відбулася робоча нарада з питання запровадження та розвитку системи раннього втручання на території громади, яка спрямована на захист дітей раннього віку з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень.

З метою підвищення рівня обізнаності у вищезазначеному питанні в обговоренні взяли участь представники управління соціального захисту населення, відділу освіти, центру соціальних служб, центру первинної медико – санітарної допомоги, Авдіївської центральної міської лікарні, інклюзивно-ресурсного центру та центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

В ході засідання учасники наради акцентували на необхідності розвитку в громаді послуг для дітей з особливими потребами. Значний обсяг роботи в цьому напрямку проводить інклюзивно-ресурсний центр та центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Іскорка».

Під час обговорення Сергій Легенький наголосив на необхідності посилення співпраці між відділами та закладами громади з метою створення умов для підвищення рівня участі дітей з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень, у повсякденному житті та їх соціальної інклюзії.