ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом грудня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:
-    «догляд вдома» - 251 особа, в тому числі 53 особи з інвалідністю, яким надано 2114 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо). Додатково виявлено та прийнято на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома 4 особи похилого віку;

Детальніше...

17 грудня 2021 року в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради відбулася зустріч з фахівцем Товариства Червоного Хреста України в місті Авдіївка Паніною Оленою Іванівною.

Під час зустрічі обговорювались питання з приводу найпоширеніших питань про вакцинацію від COVID- 19. Для підопічних територіального центру пані Олена передала інформаційні матеріали та буклети («Щеплення від COVID- 19 рятують життя», , «З чого складаються вакцини», «Щеплення рятують життя», «Подолання стресу та кризи» ).

Детальніше...

ТВОРЧА АКТИВНІСТЬ – НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ

 

Основною складовою дозвілля у будь-якому віці є творчість та пізнання. Технології організації дозвільної діяльності людей старшого віку можуть бути найрізноманітнішими. Вибір тієї чи іншої форми залежить від цінностей, звичок, схильностей, інтересів і бажань людей старшого віку.

Детальніше...

Просто про волонтерство

 

Волонтерство — це передусім можливість впливати на те, що відбувається довкола, ініціювати власні проєкти та змінювати країну.

Детальніше...

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради з метою відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю було організовано допомогу по господарству (допомога з прибирання листя, сміття, допомога в обробітку присадибної ділянки, тощо) підопічним з інвалідністю відділення соціальної допомоги вдома територіального центру із залученням рої (групи) «Характерники» учасників дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше...

Мотивуюче відео до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний День людей з інвалідністю.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу, доброту і милосердя до найменш захищеної та найбільш вразливої частини суспільства.

Детальніше...

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

 

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада - Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня - Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня - Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня - річниці з дня «Монреальської різанини»; 9 грудня – Міжнародний день з корупцією; 10 грудня - Міжнародного дня прав людини.

 

Детальніше...

"Базові цифрові навички"

В еру діджиталізації, будь-якій людині необхідно мати базові цифрові навички. На платформі "Дія.Цифрова освіта" є серія освітніх серіалів "Базові цифрові навички".

Детальніше...

Електронний підпис: питання та відповіді

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу.

Детальніше...

Гідність: шлях нескорених

Напередодні Дня Гідності та Свободи та Усесвітнього Дня Гідності співробітники територіального центру відвідали Народний музей історії міста Авдіївки: познайомились з виставкою «Крим мандрує. Авдіївка», яка проходить в рамках проєкту «Шлях/Yol».

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

З метою забезпечення проведення заходів щодо підвищення рівня цифрової грамотності фахівців сфери соціального захисту населення, працівники територіального центру долучилися до інформаційної компанії «Місяць цифрової грамотності», яка триває з 1 по 30 листопада 2021 року.

Детальніше...