ЙДЕМО В НОГУ З ЧАСОМ – ПОКОРЮЄМО НОВІТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Сьогодні життя без комп’ютера практично неможливе. Персональний комп’ютер відкриває безліч можливостей для отримання інформації, роботи, пересилання листів і спілкування у соцмережах.

 Що робити, якщо Ви зовсім не володієте знаннями щодо роботи з персональним комп`ютером? Тоді Вам до нас!
 
У межах проєкту «Активне та безпечне довголіття: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади» започатковано короткострокові курси комп`ютерної грамотності для людей старшого віку та людей з інвалідністю.

Заняття проходять у територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг за адресою: вул. Молодіжна, 3, 1-й поверх.

У зв`язку із карантинними обмеженнями навчання проходять у невеликих групах, що, зручно для засвоєння інформації та відпрацювання практичних навичок.

Кожен учень забезпечується робочим місцем з окремим комп’ютером та оргтехнікою.

Займатися у нас зможе кожний! Головне — бажання і прагнення розвиватися та йти в ногу із часом.

Статтю підготовано у межах проєкту «Активне та безпечне довголіття: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади», що реалізується ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» у партнерстві з Авдіївською ВЦА у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.