ВІТАЄМО ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Напередодні Дня захисника України, що відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, в територіальному центрі привітали наших захисників, військовослужбовців 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

По материнськи тепло жіночки, підопічні відділення денного перебування, привітали хлопців-військових та подарували власноруч виготовлені браслети-обереги з паракорду в патріотичних жовто-блакитних кольорах та ікону «Покров Пресвятої Богородиці». Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. 

Це взірць смиренної і великодушної матері, що повсякчас молиться за своїх дітей і завжди приймає Божу волю. Вона віками надихає на християнські подвиги інших матерів та є оберігом для захисників, що боронять рідну землю. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася нашим сучасним захисникам у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Зі святом всіх захисників України! Слава Україні!