ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

Сьогодні, 08 вересня свій день народження відзначає підопічна відділення соціальної допомоги вдома – Склярова Надія Павлівна. В цей день жінці виповнилося 90 років. Фахівці територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради привітали ювілярку квітами, смаколиками та щирими, теплими словами.

Надія Павлівна – дуже добра та чуйна людина. Народилася та мешкала зі своєю родиною на Дніпропетровщині, а в 1951 році, коли Надії було 20 років переїхала до родичів на Донеччину. Все своє життя вона працювала на залізничній дорозі, де отримала почесне звання «Ветеран праці». Жінка розповіла про свій життєвий шлях, про те, як тяжко було під час і після закінчення Великої Вітчизняної війни, але переживши за дев`яносто років життя багато подій, ця неймовірна жіночка дивиться з оптимізмом в майбутнє.

Спілкування з такими людьми надихає, наповнює оптимізмом і життєвою енергією. Нехай Господь благословить цю чарівну, світлу жіночку великими милостями і дарує ще многая літа!