Доступ до публічної інформації

Нормативно правова база:

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» , Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 12.05.2011 № 262 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядження керівника військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 02.01.2018 № 2 "Про удосконалення роботи щодо виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» військово – цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області", метою якого є встановлення єдиного порядку опрацювання запитів на публічну інформацію, забезпечення прозорості та відкритості в діяльності структурних підрозділів Авдіївської міської військово – цивільної адміністрації Покровського району Донецької області, комунальних підприємств, установ, організацій територіальної громади міста Авдіївка, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області:

- Розпорядження "Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області" від 24.09.2018 № 736

- Розпорядження "Про внесення змін до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 24 вересня 2018 року №736 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат у військово-цивільній адміністрації м. Авдіївка Донецької області»" від 27.02.2020 № 218

Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію у Авдіївській міській військово – цивільній адміністрації Покровського району Донецької області (завантажити)

 

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації (завантажити)

 


Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ЗАПИТИ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ:

СЕКТОР КОНТРОЛЮ

Запит на публічну інформацію до Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області подається фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи, в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або телефоном.

 Для запитувачів виділена оргтехніка (комп’ютер, ксерокс, принтер), письмовий стіл, де запитувач може власноручно написати запит, отримати доступ до запитуваних документів, опрацювати їх, за потреби скопіювати, сфотографувати, відсканувати або записати на носії інформації свій вибір.

Запит можна подати:

  • на поштову адресу, 86065, м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 5, Сектор контролю (на конверті вказувати "Публічна інформація")
  • шляхом заповнення електронної форми
  • телефонами: (06236) 3-11-25, факс (06236) 3-57-22

Реєстраційно-контрольна картка усного запиту на публічну інформацію (завантажити)

  • електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

           Форма письмового запиту на публічну інформацію (завантажити)