Архівний відділ інформує

В листопаді 2021 року у рамках культурно-просвітницького проєкту «Донбас – це Україна!», який був започаткований державним архівом Донецької області, відділом освіти сумісно з архівним відділом Авдіївської міської ВЦА, було проведено 4 тематичних уроки для учнів 8-9 класів міста Авдіївки:

Детальніше...

Звернення громадян

Звіт про задоволення запитів на інформацію в архівному відділі Авдіївської міської ВЦА станом на 01.07.2021

Архівний відділ Авдіївської міської ВЦА на виконання наказу Держкомархіву від 26.02.2008 № 37 «Про виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» інформує про проведену роботу у звітному періоді 2021 року.

Детальніше...

Про участь у семінарі

Відповідно до плану організаційних заходів державного архіву Донецької області 27 травня 2021 року об 11.00 представниками Центрального державного науково-технічного архіву України було проведено навчальний семінар «Забезпечення збереженості науково-технічної документації: нормативно-правове регулювання, принципи та критерії експертизи цінності» за участю керівників архівних установ і представників установ, підприємств та організацій Донецької області.

Детальніше...

Архівний відділ інформує

18 травня 2021 року працівники архівного відділу Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області прийняли участь в режимі on-line у робочій нараді для архівних установ області за напрямком «Впровадження та наповнення Регіонального фондового каталогу для формування баз даних. Порядок роботи з програмою Архів v.3.03», яку проводив державний архів Донецької області.

Детальніше...

Засідання експертної комісії архівного відділу

05 лютого 2021 року проведено засідання експертної комісії архівного відділу військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

Під час зустрічі були розглянуті наступні питання:
1. Про віднесення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області та її структурних підрозділів до джерел комплектування архівного відділу військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Детальніше...