"Про затвердження Порядку використання коштів бюджету Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів)" від 13.09.2021 № 685

 


УКРАЇНА
АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВЦА)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.09.2021                                       Авдіївка                                      № 685

Про затвердження Порядку використання коштів бюджету Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами), з метою відбору інститутів громадянського суспільства соціальної спрямованості, яким буде надаватися фінансова підтримка на реалізацію програм (проектів, заходів), керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ҆ я з у ю:
    
1. Затвердити Порядок використання коштів бюджету Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів) (додається).
 
2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області від 12 травня 2021 року № 232 «Про затвердження Порядку використання коштів бюджету Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів) у 2022 році».

Керівник Авдіївської міської
військово-цивільної адміністрації                 Віталій БАРАБАШ

 

Додаток

"Про подовження терміну прийняття конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році та затвердження нового календарного плану проведення конкурсу" від 05.07.2021 № 428


АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВЦА)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 05.07.2021                                              Авдіївка                                                № 428

Про подовження терміну прийняття конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році та затвердження нового календарного плану проведення конкурсу

Враховуючи протокольне рішення засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році, від 01 липня 2021 року №1, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами), керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ҆ я з у ю:
    
1. Подовжити до 30 липня 2021 року термін прийняття конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році.

2. Затвердити новий календарний план проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році (додається).

3. Координацію роботи по виконанню нового календарного плану проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році покласти на управління соціального захисту населення Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області (Рубцова).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Сергія Легенького.

Керівник Авдіївської міської
військово-цивільної адміністрації                 Віталій БАРАБАШ

Додаток

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурсна комісія повідомляє про подовження  до 30.07.2021 терміну прийняття пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році.

Контактна особа -  Пилипенко Тетяна Станіславівна. Консультації та додаткова інформація за телефоном (+3806236) 3-22-22.

Оголошення

Оголошення про проведення в Авдіївській міській територіальній громаді Покровського району Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році

Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості (далі – ІГС), для виконання (реалізації) яких у 2022 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.
Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами), Порядку використання коштів бюджету Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів) у 2022 році, затвердженого розпорядженням керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області від 12 травня 2021 року № 232 та розпорядження керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області від 21 травня 2021 року № 265 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році».

Мета конкурсу – розвиток партнерства з громадськими організаціями соціальної спрямованості та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області відповідно до визначених пріоритетних напрямків.

1. Конкурсні пропозиції, які подаються на Конкурс, мають бути спрямовані на вирішення таких пріоритетних завдань:
відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та
увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, формуванням соборності та державності, проголошенням Незалежності України, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України;
заходів з реалізації положень Конвенції про права осіб з інвалідністю з нагоди
Міжнародного дня людей з інвалідністю, Дня пам’яті Чорнобильської трагедії та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; проведення заходів з національно-патріотичного виховання.

2. Рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) має відповідати міському рівню проведення Конкурсу.
3. Проекти (програми, заходи) для участі у Конкурсі можуть подавати інститути громадянського суспільства, які є:
юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за
6 місяців до оголошення проведення Конкурсу;
громадськими організаціями осіб з інвалідністю, ветеранів війни, чорнобильців,
іншими громадськими організаціями, які спрямовують свою діяльність на здійснення заходів щодо соціального захисту вразливих верств населення на території Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області.

4. Проекти можуть включати такі види діяльності: проведення круглих столів, конференцій, семінарів, інших навчальних, інформаційних та масових заходів;
інші види діяльності, необхідні для реалізації пріоритетів Конкурсу.

5. У рамках проведення Конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які:
спрямовані на отримання прибутку;
спрямовані на підтримку політичної партії або релігійної організації;
не передбачають міського рівня реалізації.
6. Загальний фонд бюджетних коштів Конкурсу проектів становить 15000 грн.

7. Бюджетні кошти, надані ІГС, спрямовуються на:

1) реалізацію програм (проектів, заходів) ІГС за результатами Конкурсу, а саме:
відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, формуванням соборності та державності, проголошенням Незалежності України, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України;
заходів з реалізації положень Конвенції про права осіб з інвалідністю з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, Дня пам’яті Чорнобильської трагедії та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
проведення заходів з національно-патріотичного виховання.

2) адміністративні витрати ІГС під час виконання (реалізації) програм (проектів, заходів), а саме:
оренда нежитлових приміщень у разі відсутності власних приміщень громадських
об’єднань;
оплата комунальних послуг у межах середніх норм споживання;
оплата праці (матеріальне заохочення) не більше ніж для трьох штатних працівників, безпосередньо задіяних в реалізації програми (проекту, заходу) у розмірі не більше мінімальної заробітної плати, встановленої на час подання конкурсної пропозиції;
придбання канцелярських товарів;
послуги зв’язку та обслуговування оргтехніки;
послуги з придбання та використання програм бухгалтерського обліку.

8. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту становить не більше 5000 грн.
9. За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості проекту. Решта 15 % необхідного обсягу фінансування проекту, мають бути забезпечені інститутами громадянського суспільства у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів.
10. Для участі в Конкурсі необхідно подати такі документи:
заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 2 Порядку використання коштів бюджету Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів) у 2022 році, затвердженого розпорядженням керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області від 12 травня 2021 року № 232 (далі – Порядку);
опис та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) проекту, заходу за рахунок бюджетних коштів за формою згідно з додатком 3 Порядку;
листи - підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
інформацію про діяльність учасника конкурсу, зокрема про досвід виконання
(реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення за формою згідно з додатком 4 Порядку;
документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи інституту
громадянського суспільства (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції – у разі підписання чи захисту конкурсної пропозиції не керівником інституту громадянського суспільства).

11. Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

12. Проекти, що подаються для участі у Конкурсі, повинні бути розраховані не більше ніж на один бюджетний рік.

13. Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника Конкурсу.

14. Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.

15. Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути подані в папці, прошнуровані та пронумеровані, укомплектовані відповідно до зазначеного вище переліку документів. Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються у форматі PDF та Microsoft Word (Microsoft Excel) на CD або DVD диску чи інших електронних носіях інформації разом із друкованим варіантом конкурсної пропозиції.

16. Організатор Конкурсу видає учасникові Конкурсу довідку із зазначення дати надходження конкурсної пропозиції та переліком наданих документів.

17. Конкурсна пропозиція не повертається учасникові Конкурсу.

18. Інститут громадянського суспільства може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій.

19. Конкурсні пропозиції приймаються з 01 червня 2021 року по 30 червня 2021 року включно, щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, за адресою: вул.Молодіжна, б.5, м.Авдіївка, 86065. Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області, кабінет № 13, контактна особа – Пилипенко Тетяна.
20. Консультації та додаткова інформація за телефоном (+3806236) 3-22-22 або на веб-сайті www.avdvca.gov.ua.

21.Строки проведення Конкурсу - відповідно до календарного плану проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році, затвердженого розпорядження керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області від 21 травня 2021 року № 265.

22. До участі у Конкурсі не допускаються інститути громадянського суспільства у разі, коли:
інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації про інститут
громадянського суспільства, що міститься у відкритих державних реєстрах;
інститут громадянського суспільства не є юридичною особою, зареєстрованою в
установленому порядку, або було зареєстроване пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу;
інститут громадянського суспільства відмовився від участі в Конкурсі шляхом
надсилання офіційного листа;
інститут громадянського суспільства перебуває у стадії припинення;
конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого строку подання конкурсних пропозицій та/або не в повному обсязі;
установлено факт порушення інститутом громадянського суспільства вимог
бюджетного законодавства у попередніх двох бюджетних періодах.

23. Забороняється надання фінансової підтримки на виконання (реалізацію) програми (проекту, заходу), якщо її фінансування передбачається за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів, розпорядником яких є інший організатор Конкурсу.

24. Конкурс проводиться шляхом оцінювання поданих пропозицій інститутами громадянського суспільства відповідно до Порядку проведення Конкурсу.

25. Форми документів для участі у Конкурсі розміщені на офіційному веб-сайті Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області в розділі «Конкурс з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства».

Оголошення про проведення в Авдіївській міській територіальній громаді Покровського району Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році підготовлено управлінням соціального захисту населення Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області.

"Про затвердження тексту оголошення про проведення в Авдіївській міській територіальній громаді Покровського району Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році" від 25.05.2021 № 286


АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВЦА)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2021                                 Авдіївка                                     № 286

Про затвердження тексту оголошення про проведення в Авдіївській міській територіальній громаді Покровського району Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році

Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами), Порядку використання коштів бюджету Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів) у 2022 році, затвердженого розпорядженням керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області від 12 травня 2021 року № 232, враховуючи розпорядження керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області від 21 травня 2021 року № 265 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році», керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ҆ я з у ю:
    
1. Затвердити текст оголошення про проведення в Авдіївській міській територіальній громаді Покровського району Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році (додається).

2. Відділу з організаційної роботи та питань інформаційної внутрішньої політики Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області (Пилипенко) розмістити текст оголошення, конкурсну документацію на офіційному веб-сайті Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області, приймати в установлені календарним планом проведення Конкурсу терміни конкурсні пропозиції та надавати необхідні консультації.

3. Координацію дій щодо виконання розпорядження покласти на управління соціального захисту населення Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області (Рубцова), контроль на заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Сергія Легенького.

Керівник Авдіївської міської
військово-цивільної адміністрації                 Віталій БАРАБАШ

 

Додаток

"Про організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році" від 21.05.2021 № 265


АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(АВДІЇВСЬКА МІСЬКА ВЦА)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2021                             Авдіївка                               № 265

Про організацію та проведення конкурсу з визначення
програм (проектів, заходів), розроблених інститутами
громадянського суспільства соціальної спрямованості,
для виконання (реалізації) яких буде надаватися
фінансова підтримка у 2022 році

Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами), Порядку використання коштів бюджету Авдіївської міської територіальної громади Покровського району Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості, на реалізацію програм (проектів, заходів) у 2022 році, затвердженого розпорядженням керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області від 12 травня 2021 року № 232, керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ҆ я з у ю:
    
1. Організувати проведення в Авдіївській міській територіальній громаді Покровського району Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році (далі – Конкурс).

2. Затвердити календарний план проведення Конкурсу (додається).

3. Координацію роботи по виконанню календарного плану проведення Конкурсу покласти на управління соціального захисту населення Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області (Рубцова).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Сергія Легенького.

Керівник Авдіївської міської
військово-цивільної адміністрації                 Віталій БАРАБАШ

Додаток

Оголошення

Оголошення про проведення в місті Авдіївка Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році
Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості (далі – ІГС), для виконання (реалізації) яких у 2022 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Детальніше...

"Про затвердження нового складу конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" від 12.03.2021 № 244


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
МІСТА АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(ВЦА М.АВДІЇВКА)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.03.2021                               Авдіївка                               № 244

Про затвердження нового складу конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

У зв’язку з кадровими змінами та на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами), від 14 лютого 2018 року № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об`єднанням ветеранів» (зі змінами), керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в’ я з у ю:

1.    Затвердити новий склад конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (додається).

2.    Визнати таким, що втратило чинність розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 04 березня 2019 року № 257 «Про затвердження нового складу конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».

Керівник
військово-цивільної адміністрації              Віталій БАРАБАШ

Додатки

"Про затвердження тексту оголошення про проведення в місті Авдіївка Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році" від 12.03.2021 № 245


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
МІСТА АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(ВЦА М.АВДІЇВКА)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.03.2021                           Авдіївка                            № 245

Про затвердження тексту оголошення про проведення в місті Авдіївка Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році

Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (із змінами), Порядку використання коштів міського бюджету міста Авдіївка Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів) у 2022 році, затвердженого розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 02 березня 2021 року № 184, розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 02 березня 2021 року № 195 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році», керуючись Законом України «Про військово - цивільні адміністрації», з о б о в ҆ я з у ю:
    
1. Затвердити текст оголошення про проведення в місті Авдіївка Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році (додається).

2. Відділу з організаційної роботи та питань інформаційної внутрішньої політики військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Пилипенко) розмістити текст оголошення та конкурсну документацію на офіційному сайті військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Керівник
військово-цивільної адміністрації                  Віталій БАРАБАШ

Додаток

Оголошення

30 травня 2020 року завершено прийом документів для участі у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році. Надійшла одна конкурсна пропозиція, але не було допущено до подальшої участі у конкурсі у зв’язку із порушенням вимог Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2011 року № 1049.

"Про внесення змін до тексту оголошення про проведення в місті Авдіївка Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році" від 19.05.2020 № 441

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 19.05.2020 № 441
м. Авдіївка Донецької області

Про внесення змін до тексту оголошення про проведення в місті Авдіївка Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році

Враховуючи протокольне рішення засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, від 04 травня 2020 року №2, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049, керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ҆ я з у ю:

1. Внести зміни до тексту оголошення про проведення в місті Авдіївка Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році, затвердженого розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 25 березня 2020 року №286:
1.1. Викласти абзац 48 тексту оголошення в такій редакції: «Конкурсні пропозиції приймаються по 30 травня 2020 року включно, щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, за адресою: вул.Молодіжна, б.5, м.Авдіївка, 86065, Донецької області, кабінет №13, контактна особа – Пилипенко Тетяна Станіславівна».
1.2. Викласти абзац 50 тексту оголошення в такій редакції: «Строки проведення конкурсу - відповідно до нового календарного плану проведення Конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році, затвердженого розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 07 травня 2020 року №420 «Про подовження терміну прийняття конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році та затвердження нового календарного плану проведення Конкурсу».
2. Координацію дій щодо виконання даного розпорядження покласти на управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Рубцова).
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.В.о. керівника військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області                                                    Р.Шахов
 

Оголошення

Конкурсна комісія повідомляє про подовження  до 30.05.2020 терміну прийняття пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році.

Контактна особа -  Пилипенко Тетяна Станіславівна. Консультації та додаткова інформація за телефоном (+3806236) 3-22-22.

Більше статей...

  1. "Про подовження терміну прийняття конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році та затвердження нового календарного плану проведення Конкурсу" від 07.05.2020 № 420
  2. Оголошення
  3. "Про затвердження тексту оголошення про проведення в місті Авдіївка Донецької області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2021 році" від 25.03.2020 № 286
  4. "Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету міста Авдіївка Донецької області для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів) у 2021 році" від 24.02.2020 № 185