Рятувальники міста Авдіївка провели профілактичні рейди

Рятувальники міста Авдіївка провели профілактичні рейди на підприємствах міста щодо попередження виникнення пожеж в побуті та на робочому місті, а також нагадали правила поведінки при виявлені потенційно небезпечних предметів, які мають ознаки вибухонебезпечних.

Детальніше...

Профілактична робота серед населення


Представники ДСНС регулярно здійснюють профілактичну роботу серед населення. При цьому вони приділяють увагу різним категоріям населення. Так, 04 лютого рятувальники міста Авдіївки провели профілактично-роз'яснювальну роботу серед працівників підприємств міста. Під час зустрічей, рятувальники нагадали присутнім елементарні правила пожежної безпеки у побуті та при виявленні підозрілих предметів. Також, фахівці ДСНС нагадали робітникам правила використання вогнегасниками. Рятувальники сподіваються, що проведена робота матиме позитивний результат.

У Авдіївці відбулася зустріч рятувальників зі співробітниками Авдіївського відділення поліції


В ході заходу, співробітники поліції розтлумачили водіям аварійно-рятувальних та спеціальних транспортних засобів правила дорожнього руху.

Детальніше...

Рятувальники Авдіївки разом із співробітниками Авдіївського відділення Національної поліції та Ліги майбутніх поліцейських провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед дітей та їх батьків

Так, під час проведення заходу, малечі було роз'яснено правила поведінки на льоду та надано наочну агітацію.

Детальніше...

ДСНС інформує

Шановні громадяни!


Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Рятувальники м. Авдіївка звертають вашу увагу на потребу навчання правилам поведінки на воді малолітніх дітей. Серед загальних правил безпеки, рекомендуємо вам звернути увагу на те, що:
• діти повинні купатися виключно під наглядом дорослих;
• вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків;
• купатися i пірнати у незнайомих місцях - ЗАБОРОНЕНО, це можна робити виключно у спеціально обладнаних місцях;
• заборонено запливати за обмежувальні знаки;

Детальніше...

ДСНС попереджає

Шановні громадяни!

 Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність – рятує життя!

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області

Військово-цивільна адміністрація м. Авдіївка інформує

З метою збереження життя і здоров’я мешканців міста Авдіївка та запобігання нещасних випадків у надзвичайних ситуаціях розміщуємо «Пам’ятку щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях» та «Пам’ятку населенню «Правіла поведінки населення при виникненні надзвичайних ситуацій», про порядок поводження мешканців під час обстрілів населених пунктів, а також правила поведінки населення при виникненні надзвичайних ситуацій.

- Пам’ятка населенню «Правіла поведінки населення при виникненні надзвичайних ситуацій»

- Пам’ятка щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях

Безпечний відпочинок

Співробітники ДПРЗ-15 продовжують профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення. Так 13 травня рятувальники м. Авдіївка провели профілактично-роз’яснювальну роботу у вигляді рейду по місцях масового відпочинку людей на природі та у парках нашого міста. Під час проведення даного заходу мешканцям роз’яснювали правила пожежної безпеки при відпочинку на відкритих територіях, лісосмугах тощо. А для того щоб надана інформація закріплювалася, рятувальники роздавали кольорові листівки на відповідні тематики.

Детальніше...

До уваги батьків та любителям відпочинку на березі водойми!

З наближенням теплих літніх днів, багато з нас підуть шукати прохолоди або просто на відпочинок до водоймищ, ставків тощо. У ці дні, також на водоймах можна побачити багато малечі, діти які самі відпочивають без дорослих. Зважаючи на вищевикладене, рятувальники м. Авдіївка звертаються із застереженням до всіх охочих відпочити біля води, щодо виконання правил безпечної поведінки на воді.

Детальніше...

«Обери обличчя поліції Донеччини»

Поліція Донеччини проводить конкурс «Обери обличчя поліції Донеччини».

Мешканцям міста Авдіївка пропонують обирати найкращого разом! Голосуйте, обирайте свого поліцейського!

Конкурс та голосування буде тривати до 31 травня.

Детальніше...