УСЗН інформує

Внутрішньо переміщені особи, які подали заяву на отримання допомоги на проживання через додаток Дія до 30 квітня 2022 та не отримали її, зможуть повторно подати заяву на виплату

Внутрішньо переміщені особи, які подали заяву на отримання допомоги на проживання через додаток Дія до 30 квітня 2022 та не отримали її, зможуть повторно подати заяву на виплату, повідомляє  Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Детальніше...

До уваги отримувачів житлової субсидії та пільг!

На виконання постанови КМУ від 19.04.2022 №462 «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану», управління соціального захисту населення Авдіївської міської ВЦА повідомляє, що: 
у травні місяці поточного року житлові субсидії та пільги на неопалювальний період травня будуть призначені та нараховані автоматично без звернення громадян.

За більш детальною інформацією пропонуємо звертатися за телефонами «гарячої лінії» управління: 
0956004026
0509592214

До уваги осіб з інвалідністю з вадами слуху


Управління соціального захисту населення Авдіївської міської ВЦА повідомляє про діяльність

ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України»
Інститут є головним науковим закладом з проблеми "Оториноларингологія" в Україні.

Наряду з науковою діяльністю, спеціалісти Інституту надають висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями верхніх дихальних шляхів та вуха.
Інститут має 260 стаціонарних ліжок, консультативну поліклініку для дорослих та дітей.
В Інституті отоларингології працює великий і згуртований колектив (біля 700 чоловік), який розв'язує складні наукові й практичні питання оториноларингології.
Серед співробітників інституту є академік НАМН України та член-кореспондент НАН України, академік НАМН України, член-кореспондент НАМН України, 18 докторів наук, 9 професорів, 53 кандидатів медичних наук.
 
Додаткову інформацію щодо перевірки слуху та/або проведення імплантаційного слухопротезування можна отримати за телефоном 067 536 86 19.

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення Авдіївської міської військово – цивільної адміністрації Покровського району Донецької області інформує, що 16 лютого 2022 року здійснено в повному обсязі фінансування допомоги переміщеним особам на проживання, в тому числі на оплату ЖКП, за лютий місяць поточного року, які отримують зазначені кошти через уповноважену установу банку та поштові відділення зв’язку.

Відповідно до регламента роботи Державної казначейської служби, протягом трьох робочих днів кошти будуть перераховані на рахунки банківської установи та поштові відділення зв’язку.