Майстер-клас для аматорів

12 січня 2022 року у місті Авдіївка пройшов майстер-клас з футболу для аматорів із залученням спортивного обладнання, інвентарю та форми придбаного в рамках проекту «Футбол для всіх!».

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНА МРІЯ»

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

Детальніше...

«16 днів проти насильства»

У рамках акції до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» 25-26 листопада 2021 року у м. Авдіївка в підлітковому клубі «Орля» пройшли заходи з метою формування у громадськості «нульової толерантності» до різних форм насильства привернення уваги до жорстокого поводження з дітьми; протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, та активізації роботи щодо функціонування спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб.

Детальніше...

Оголошується онлайн конкурс літературно-мистецьких читань до Дня Гідності та Свободи

Дотримуючись заходів з недопущення поширення випадків вірусної інфекції COVID-19 у місті Авдіївка та з метою виховання поваги до героїчного минулого та сьогодення України відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області проводить онлайн конкурс літературно-мистецьких читань до Дня Гідності та Свободи з 08 листопада 2021 року до 19 листопада 2021 року.

Детальніше...

Оголошується онлайн конкурс дитячої літературної творчості

Дотримуючись заходів з недопущення поширення випадків вірусної інфекції COVID-19 у місті Авдіївка, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області проводить онлайн конкурс дитячої літературної творчості.

Детальніше...

30.10.21 року у клубі підлітків «Орля» за місцем проживання пройшов майстер-клас до Дня Хелловіна

Адже Хелловін - відмінний привід повеселитися, причепуритися в незвичайний костюм і змайструвати оригінальні вироби.

Детальніше...

Всеукраїнський пластовий захід «Ювілейна зустріч-змаг «Лисоня»

16-17 жовтня 2021 року пластуни та пластунки з міста Авдіївки взяли участь у всеукраїнському пластовому заході «Ювілейна зустріч-змаг «Лисоня» у Тернопільській області  недалеко від міста  Бережани.
Цей захід проводиться з 1991 року з метою вшанування пам’яті  бійців Українських січових стрільців, які боролись понад 100 років назад на горі Лисоня у складі австро-угорських коаліційних військ з російською армією, і здобули перемогу ціною втрати більше половини особового складу легіону.

Детальніше...

Турнір з міні-футболу «Шкіряний м’яч»

З метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної  роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу 17 жовтня 2021 року у місті Авдіївка пройшли міські змагання  з міні-футболу «Шкіряний м’яч».

Детальніше...

Всеукраїнські змагання з боксу «Спортивна надія України 2021».

Вихованці ДЮСШ міста Авдіївки (тренер-викладач Виноградов Е.) прийняли участь у Всеукраїнських змаганнях з боксу «Спортивна надія України 2021» серед юнаків, які пройшли у місті Сєвєродонецьк Луганської області з 07 по 10 жовтня 2021 року. Спортсмени зайняли в своїх вікових та вагових категоріях наступні місця:
Байов Олексій – перше місце в категорії « до 71 кг»;
Ребров Микола - друге місце в категорії « до 57 кг»;
Фуркало Максим – друге місце в категорії « до 37кг».
Вітаємо переможців і бажаємо спортсменам майбутніх перемог!

Проведення заходу 29-31 жовтня 2021

Просимо поширення серед молоді та працівників молодіжних центрів інформацію про програму UPSHIFT Україна, яка впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з 2018 року на території всієї країни. Національним імплементуючим партнером е громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова», яка працює з 2013 року над розвитком компетенцій та навичок молоді що до відома вибору освітніх, кар'єрних та життєвих перспектив.

Детальніше...

Напередодні Дня захисника і захисниці України відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації разом з Народним музеєм історії міста Авдіївки провели конкурс – гру «Там де ми- там Україна»

В конкурсних змаганнях учасники взяли участь в вікторині, виконали завдання квесту в приміщенні музею, шукали інформацію про звитяжців різних часів українських визвольних змагань в письмових джерелах, прораховували логістику маршруту до Хотинської фортеці, розкрили символіку муралу «Козак Мамай»(О. Брітцев), що оберігає місто Авдіївку.

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ (3 Х 3, СТРІТБОЛ) СЕРЕД ДІТЕЙ МІСТА АВДІЇВКА

Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області , з метою популяризації і подальшого розвитку баскетболу серед молоді нашого міста, формування здорового способу життя, залучення дітей до регулярних занять спортом, провів у суботу 09 жовтня 2021 року на баскетбольному майданчику стадіону КЗ «МДЮСШ» змагання з баскетболу (3 х 3, стрітбол) у рамках Фестивалю «Грай на вулиці, грай скрізь!».

Детальніше...