В Авдіївці пройшла спільна нарада з приводу вакцинації

Сьогодні за участі керівництва Авдіївської міської ВЦА відбулась спільна робоча нарада з представниками поліції, медичних закладів міста, ПрАТ «АКХЗ» та головами самоорганізації населення комітетів мікрорайонів «Центральний», «Східний», «Залізничний» з приводу вакцинації.

Під час наради виступив заступник керівника Євген Удовенко, який звернувся до присутніх та закликав всіх об'єднати зусилля для підвищення охоплення щепленнями від COVID-19 громадян, перш за все, похилого віку та тих, хто має хронічні захворювання.

Підтримала слова заступника головний лікар КНП «ЦПМСД» Вікторія Ліхачова, яка зауважила, що люди, у яких є тяжкі хронічні захворювання (діабет, бронхіальна астма та інш.) обов'язково повинні вакцинуватися, бо ці категорії хворих є більш вразливими.

Керівництво Авдіївської міської ВЦА наголосило на необхідності проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення, працівників підприємств міста щодо важливості щеплення, адже за статистикою, чим більше у громадах вакцинованих, тим менше захворюваність на COVID-19. Також було запропоновано головам мікрорайонів допомогу щодо організації підвозу мешканців старої частини міста у пункти вакцинації та можливість провести вакцинацію людям похилого віку вдома.

Нагадуємо, що проїзд у міському транспорті та відвідування підприємств, установ і організацій усіх форм власності дозволяється за наявності сертифікату про повну вакцинацію, або мати негативний ПЛР-тест на COVID-19, або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більше як за 72 години до відвідування закладу, або мати документ від лікаря про наявність протипоказань, або про перенесення хвороби, що чинна 180 днів з дня виявлення захворювання.