8 грудня в приміщенні ЗОШ №7 відбувся конкурс "Впоряд" у рамках ІІ відбіркового етапу гри «Сокіл» («Джура»)

 

Змагання зі стройової підготовки були присвячені 30-ій річниці Збройних сил України. Любов до України, плекання патріотичних почуттів, національної гідності, активної громадської позиції - це головні завдання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). 40 юнаків та юнок – найкращі представники учнівської молоді міста – змагалися за першість зі стройового впоряду. На заході були присутні:

командир роти полка особливого призначення «Київ» Максим Морозов (І суддя);
боєць полку особливого призначення «Київ» Влад Антонець (ІІ суддя);
начальник групи цивільно-військового співробітництва, старший лейтенант Олексій Пастернак (ІІІ суддя);
помічник групи цивільно-військового співробітництва, старший лейтенант Максим Потапчук (IV суддя) ;
головний сержант Покровського РТЦ та СП Дмитро Шийка; інструктор відділення рекрутингу Покровського РТЦК та СП Євген Таран;
начальник міського штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») Юлія Красік;
члени міського штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»): директор КЗ "ЦПРПП" Марина Давидова,
начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Авдіївської міської ВЦА Олексій Кравченко;
керівник Авдіївського осередку Пласту Національної скаутської організації Тетяна Переверзєва.

На початку заходу пролунала пісня "Україна" у виконанні творчого колективу КЗ "Авдіївська опорна загальноосвітня школа №2", солістка Альона Шахова.

Зі словами привітання звернулась до учасників начальник міського штабу Сокіл ("Джура") Юлія Красік, побажала драйвого виступу кожному рою та перемоги.

Кожен рій показав свою вправність, уміння та навички. Кожен рій був гідний перемоги, але це конкурс - і треба обрати переможця. Завдання для суддівської колегії було не простим. У молодшій віковій категорії І місце посів рій "Котигорошко", а почесну першість у старшій ланці завоював рій "Характерники"! Ці рої були відзначені пам'ятними подарунками від групи цивільно-військового співробітництва.

Висловлюємо подяку виховникам роїв за якісну підготовку джур до конкурсу. Сподіваємось, що юнацький запал, шалена пристрасть, військова вправність, бажання стати на захист рідної землі - головні посили заходу - будуть супроводжувати джурівців щодня та залишаться в їхній пам'яті.