У Резиденції Святого Миколая

 

13 грудня діти м. Авдіївки побували в гостинах у Святого Миколая, відвідавши його резиденцію в м. Краматорську. Вірні приятелі та друзі Святого Миколая - Лисичка, Заяць Куций, Сніговичок, Бегемотик, зустрівши хлопчиків та дівчаток на порозі чарівної будівлі, запропонували їм пуститися з ними в надзвичайну подорож із пригодами та випробуваннями до місця перебування Чарівника. Дорогою лунали пісні, діти захоплено грали, танцювали, навіть кидалися сніжками. І ось нарешті довгоочікувана зустріч! Світий Миколай привітав усіх присутніх у залі, побажав виповнення найзаповітніших мрій. Діти залюбки підходили до Святого Миколая, загадували бажання, робили фото на пам'ять.

Потім хлопчики та дівчатка опинилися в майстернях, де за допомогою фей-чарівниць створили прекрасні поробки, наділені магічною силою. Заряджені позитивними емоціями діти, втомлені, але щасливі повернулися додому.

Дякуємо за організацію такого чудового свята для наших діточок. Тільки людям, які по-справжньому люблять дітей, під силу стати дивовижними чарівниками і подарувати диво та зустріч із казкою.