16.12.2021р. на базі КЗ "Авдіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" відбулося чергове засідання вчителівв в Методичній студії "Скіллсет сучасного педагога" за підтримки КУ "ЦПРПП"

.

Господинею заходу стала Юлія Дюндева, учитель фізики вище згаданого навчального закладу. " Професійна майстерність педагога в умовах нової реальності", - так звучала тема засідання. Усі авторські завдання, запропоновані педагогам, були охоплені загальною ідеєю: продемонструвати свої педагогічні лайфкаки, методичні знахідки на прикладі вивчення теми "Енергозбереження".

Слід зазначити, що на початку заняття вчителька приєднала всіх присутніх до платформи "Classroom", де заздалегідь були розміщені завдання. Педагоги з великою зацікавленістю виконували їх, мандруючи з одного освітнього ресурсу на інший. Юлія Олексіївна майстерно приправляла методичні страви, була тим справжнім фасилітатором, який направляє, підтримує, і разом із тим уміло керує процесом.

Педагоги розгадували ребуси, виконували завдання на Learning Apps, проходили веб-квест.

Захід тривав у натхненній, творчій атмосфері, учителі раділи своїм перемогам.

Якщо дорослі люди так емоційно реагували на свої досягнення, то можна тільки уявити, що відчувають діти на уроках Юлії Олексіївни!