ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом січня 2022 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:
-    «догляд вдома» - 261 особа, в тому числі 57 осіб з інвалідністю, яким надано 1744 послуги (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо). Додатково виявлено та прийнято на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома 5 осіб похилого віку;

-     «послуги перукаря» - 76 осіб (стрижка, фарбування волосся, миття голови, корекція та фарбування брів, укладання волосся, хімічна завивка, стрижка бороди та вусів);
-     «послуги психолога» - 114 осіб (психологічна підтримка);
-    «соціальне таксі» 2 особи з інвалідністю із порушенням опорно-рухового апарату;
-    мультидисціплінарною командою здійснено 8 відвідувань (юридичне консультування, послуги психолога, перукаря, тощо).

Відповідно до рішення протоколу №6 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС від 18 жовтня 2021 року відвідування відділення денного перебування призупинено у зв’язку з встановленням «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

З 25 жовтня 2021 року відділення денного перебування працює в онлайн режимі. На публічній сторінці «Активне та безпечне довголіття м. Авдіївка» у соціальній мережі Фейсбук працівниками відділення підготовлено та опубліковано онлайн-заняття (лекцію від медичної сестри, ранкову руханку на стільцях та віртуальну екскурсію музеями України).

Згідно графіку перевірок на 2022 рік робочою групою територіального центру проведено перевірку якості соціальної послуги догляду вдома чотирьох дільниць соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома (охоплено 36 отримувачів соціальної послуги).

Надана допомога у формуванні пакету документів для отримання матеріальної допомоги від Авдіївської міської ВЦА 16 підопічним територіального центру та 18 мешканцям м. Авдіївка, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З питання отримання соціальних послуг можна звертатися за адресою:
м. Авдіївка, вул. Молодіжна,3 (1-й поверх) або за тел.: 095-361-99-06.

Звертайтеся – ми допоможемо!