ВЦА ІНФОРМУЄ ПРО РОБОТУ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ ТА СИТУАЦІЮ З БАНКОМАТАМИ В АВДІЇВЦІ

Інформація по ПриватБанку.

Наразі у банкоматах Авдіївки грошей немає. Проте керівниця місцевого відділення Ірина Тетерятник запевнила, що найближчим часом (протягом 2-3 днів) цю ситуацію буде виправлено. Як тільки інкасатори наповнять банкомати готівкою, ВЦА обов'язково повідомить додатково. На даний час найближчі працюючі банкомати з грошима та відділення - у Дружківці, Костянтинівці, Слов'янську, Мирнограді, Покровську, Селидовому, Новогродівці, Краматорську.

Банк повноцінно функціонує, але відділення у Авдіївці відкриватиметься, коли готівкові гроші будуть у наявності. Перевипуск карток та інші фінансові операції можна здійснити, не виходячи з дому, через Приват24. Обмеження щодо зняття готівки - до 100 тисяч гривень (як і по всій території України).

Інформація по Ощадбанку

Станом на сьогодні банкомати вже завантажені грошима. Відділення працюватиме у разі відповідного рішення вищого керівництва фінансової установи, але не раніше, ніж на початку наступного тижня. Про це ВЦА повідомила керівниця авдіївського відділення Ощадбанку Юлія Лазоренко.

ВАЖЛИВО! Усі співробітники та керівники фінансових установ Авдіївки - на місці, працюють у нештатному режимі - як тільки з'являється можливість. 

Якщо є гострі невідкладні питання, звертайтеся, будь ласка, за телефонами гарячих ліній: ПриватБанк - 3700, Ощадбанк - 0 800 210 800.

Щодо роботи банкоматів ПУМБ інформація наразі відсутня