ВІТАЛІЙ БАРАБАШ: "ДОПОМОГА ЗІ ВСІЄЇ КРАЇНИ І СВІТУ РЯТУЄ"

Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш у власному телеграм-каналі "Степанич UA" виклав відео, де розповів про врятоване завдяки бронежилету життя співробітника Авдіївського комунального підприємства "Служба єдиного замовника", який у робочий час опинився під обстрілом російських окупантів.

Барабаш показав наслідки потрапляння осколків снаряду у захисні плити вже "відпрацьованого" бронежилету комунальника і видав йому новий елемент захисного одягу. Очільник Авдіївки подякував ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за виготовлення і надання якісних бронежилетів, що реально рятують життя, а також Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) та особисто його голові Ані Крисюк за передачу цілої партії бронежилетів у місто. Адже Авдіївка - це передова.

"Це ще раз показує, що вся допомога, яка йде до нас в Авдіївку, на передову з усієї країни, з усього світу, потрібна і дійсно працює. Ще раз подяка! Ми однозначно переможемо!", - зазначив Віталій Барабаш у опублікованому відео.