МІСЦЕВИМ МЕШКАНЦЯМ В АВДІЇВЦІ БЕЗКОШТОВНО АДРЕСНО РОЗВЕЗЛИ ЛІКИ

Днями за підтримки Авдіївської міської військової адміністрації, БФ "Помагаєм" силами юних волонтерів міського гуманітарного штабу Авдіївки мешканці громади безкоштовно отримали ліки, до яких тривалий час не мали доступу.

Люди, здебільшого маломобільні, похилого віку або з хронічними хворобами, звернулися на "гарячу лінію", організовану міською владою спільно з волонтерами-парафіянами церкви "Пробудження". Необхідні авдіївцям медикаменти були зібрані у Дніпрі, розфасовані та розвезені по домівках в Авдіївці - в старій частині і на Хіміку.

НАГАДУЄМО ‼️ Через обстріли в Авдіївці не працюють аптеки⚕️. Зрозуміло, що у багатьох мешканців з'явилась потреба в ліках.
У разі необхідності отримання певних медпрепаратів потрібно звернутися до сімейного лікаря. Якщо препарати є у наявності в Авдіївській центральній міській лікарні, то вам їх видадуть безкоштовно.

❗Лише у випадку, якщо в Авдіївській центральній міській лікарні вам відмовили у отриманні медичного засобу через його відсутність, звертайтеся на  "гарячу лінію" в Авдіївці 📞0632954607 - ліки шукатимуть в інших містах України.
▪️У кол-центр потрібно повідомляти інформацію щодо медичних потреб, які НЕМОЖЛИВО задовольнити в Авдіївці.

☎️ Лінія працюватиме щодня з 9 до 17. 🙏ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ: не турбувати до або після зазначеного часу роботи. Зважайте, будь ласка, на те, що дзвінки приймає одна людина, і на те, що періодично може зникати зв'язок, а потім з'являтися. Без зайвих емоцій повідомляйте, будь ласка, у кол-центр наступну інформацію: 

🔹прізвище ім'я по батькові людини, якій потрібна допомога, 
🔹дата народження, адреса і контактний номер телефону, а також, які саме ліки потрібні. Бажано зазначати і аналоги цих препаратів. 

У подальшому формуємо список необхідних медзасобів, і за першої можливості (якомога оперативніше) привозимо ці ліки з інших міст та областей, і безкоштовно доставляємо потребуючим.

♥️ Будьте здорові!
Все буде Україна💙💛