ДОНЕЦЬКА АВДІЇВКА І ЛЬВІВСЬКИЙ СТРИЙ СТАЛИ МІСТАМИ-ПОБРАТИМАМИ

Авдіївка, яка наразі є чи не найгарячішою точкою на фронтовій мапі Донеччини, сьогодні вкотре відчула дружню підтримку із Заходу країни 💙💛.

24 травня начальник Авдіївської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш та мер міста Стрий Львівської області Олег Канівець підписали меморандум про співпрацю між громадами, тобто міста стали побратимами. До визначної події долучився і заступник начальника Авдіївської адміністрації Сергій Легенький.

Напередодні стало відомо, що ініціатором початку плідних партнерських відносин між містами Сходу і Заходу України був начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Стрийський мер підтримав таку ідею і сьогодні, після підписання угоди про співпрацю, він одразу перейшов від слів до справи, а саме - до реальної підтримки Авдіївки, яка щодня потерпає від масованих обстрілів російських окупантів. В рамках ініціативи «1000 автомобілів Свободи» заздалегідь освячений автомобіль пікап передали для потреб авдіївських рятувальників. Ключі від машини Олег Канівець особисто вручив начальнику загону ДСНС в Авдіївці Миколі Самаріну.

Таке партнерство між українськими містами також підтримуватиме ще одна помічниця Авдіївки, справжня чарівниця Аня Крисюк   - голова Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) .Про це вона заявила під час урочистого підписання угоди про співпрацю між містами, додавши, що автівки, які привезли стрияни, не були порожніми: їх завантажили продуктами, предметами першої необхідності, а також військовою амуніцією. Голова МШДУ передала для Авдіївки 10 бронежилетів від ЛОК - Львівський Оборонний Кластер , 10 бронежилетів від Асоціації українців у Люксембурзі та аптечки від Олександра Тіщенка.

Авдіївська міська військова адміністрація висловлює вдячність підприємцю Ігорю Дулину за ініціативу «1000 автомобілів Свободи», керівництву нашого побратима - міста Стрий, МШДУ,  Львівському Оборонному Кластеру та особисто керівнику Асоціації українців у Люксембурзі Миколі Жарову за надані бронежилети, а також всім волонтерам і небайдужим людям, які консолідують зусилля задля надання допомоги туди, де її гостро потребують.

Захист, їжа і залізні коні у надскладний воєнний час - завжди актуальна підтримка 👍🔥.

Вдячність волонтерам! Слава нації 🖤❤️!
Разом переможемо ворога! 👊