ВОЛОНТЕРСЬКА СПІЛКА "ПОРУЧ" ЗІБРАЛА І ДОСТАВИЛА В АВДІЇВКУ ДВІ ТОННИ ПРОДУКТІВ, ГЕНЕРАТОР І ЛІКИ

Російська армія намагається стерти маленьку Авдіївку з лиця землі - обстріли цивільної інфраструктури з важкої артилерії, із використанням реактивних систем залпового вогню та авіації тут майже не вщухають. В місті відсутнє світло, водо- і газопостачання. Проте все ще залишаються люди.

Авдіївська міська військова адміністрація акумулює усі можливості задля забезпечення базових потреб місцевих мешканців: відбувається розвіз технічної і питної води, укриття забезпечуються ліками та харчами. Проте є потреба у постійному поповненні цих запасів. І у цьому процесі владі допомагають волонтери.

Днями волонтери Благодійної Організації «Благодійний Фонд " Волонтерська спілка «Поруч»  з Києва доставили в Авдіївку 2 тонни харчових продуктів, дизельный генератор та медикаменти. 

Члени організації - молодь, частина з якої родом з Авдіївки. Тому допомога мешканцям рідного їм міста, де досі залишаються і їхні близькі також, - це справа, яку вони роблять щиро і відповідально. Хлопці і дівчата з БО "ПОРУЧ" подолали близько півтори тисячі кілометрів, аби дістатися міста на лінії вогню, і передати цей вантаж до міського гуманітарного штабу.
Привезену гуманітарку допомагали розвантажувати особисто начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш разом із заступником Сергієм Легеньким.

Авдіївська громада у особі її очільника Віталія Барабаш висловлює вдячність ❤️ за таку важливу і потрібну допомогу БО "ПОРУЧ" та благодійникам і всім небайдужим людям, які долучилися до збору цього вантажу, а саме:

проект «Підпільний Стендап»
MSI Gaming Ukraine
Благодійний Фонд «РЕНОВАЦІЯ»
Спілка Самаритян України
ТОВ Сквирський Комбінат Хлібопродуктів
Волонтерські організації «NGO_priactive», «Camz_ua», «Kyivangels», «Spilca.nyc»
Пекарня «Inna_making_cake»

Роблячи добрі справи, допомагаючи потребуючим, ви робите вагомий внесок у перемогу України над злом! 💙💛
Разом ми сила! 💪 Слава Україні!

#АвдіївкаЦеУкраїна