АВДІЇВКА - НА ЗВ'ЯЗКУ: ОБСТРІЛЮВАНЕ РОСІЯНАМИ МІСТО ОТРИМАЛО ЩЕ ТРИ ТЕРМІНАЛИ STARLINK

Щоденними, майже безупинними обстрілами путінська армія залишила Авдіївку без води, газу, електропостачання, інтернету, мобільного зв'язку та інших елементарних благ. 

Завдяки зусиллям небайдужих людей, волонтерів та українських чиновників найвищої ланки частково вдалося вирішити проблему з інтернет-зв'язком в Авдіївці.

За сприяння Міністра цифрової трансформації України Михайло Федоров , Державного секретаря Кабінета Міністрів України Олександра Яреми, Департамента забезпечення державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, за координації голови Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу  Владимир Василенко  для забезпечення зв'язку на об'єктах критичної інфраструктури Авдіївка отримала три термінали Starlink.

Авдіївська міська військова адміністрація Покровського району Донецької області на чолі з Віталієм Барабаш висловлює щиру вдячність усім причетним за таку важливу допомогу. Завдячуючи вам, українське місто, яке зараз перебуває під вогнем ворога, залишиться на зв'язку.

#ПереможемоОкупантівРазом 🇺🇦