"АВДІЇВКА БУЛА, Є І БУДЕ НАШОЮ!": ВІТАЛІЙ БАРАБАШ РОЗВІНЧАВ ЧЕРГОВУ ПОРЦІЮ ВОРОЖИХ ФЕЙКІВ

 

Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш записав відео про ситуацію в Авдіївці та навколо неї, яке розмістив у власному телеграм-каналі "Степанич UA

Під звуки вибухів, які чутно у ролику, очільник Авдіївки розповів, що наразі інтенсивність обстрілів знизилась. Проте він одразу зауважив, що розслаблятися ще зарано, адже загиблі і поранені цивільні мешканці Авдіївки фіксуються майже щодня.

 

Окремо Віталій Барабаш звернувся до адміністраторів і учасників місцевих проросійських пабліків у соціальних мережах із закликом не розповсюджувати фейки, підкресливши, що Авдіївка - це Україна. "Авдіївка була, є і буде нашою!", - зазначив він.
Крім того, Барабаш розповів про неіснуючий указ Президента Зеленського стосовно нібито здачі Авдіївки та статусу живих військовослужбовців як "безвісти зниклих". Начальник Авдіївської адміністрації чітко заявив, що це нікчемний недолугий фейк, назвавши таку нісенітницю маячнею.

"Нас цинічно намагаються знищити. Ми героїчно чинимо опір ⚔️. Перемога за нами 🇺🇦 Адже давно відомо, хто до нас з мечем прийде, від меча і загине", - написав Віталій Барабаш під відео.