ГЕНЕРАТОРИ, ГАЗОВІ ПАЛЬНИКИ ТА ПОТУЖНІ ЛІХТАРИКИ ДОПОМАГАЮТЬ ПІДТРИМУВАТИ ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ АВДІЇВКИ

Бензинові та дизельні генератори, які в Авдіївку доставила команда ГО «Штука», вже використовуються для потреб міста і допомагають комунальникам мобільно заряджати акумулятори на лавочках, забезпечувати мешканців водою на свердловинах в умовах відсутності інших джерел постачання води, підтримувати діяльність гуманітарного центру міста, а мешканцям будинків у кварталах Ювілейний та Будівельників - заряджати свої мобільні пристрої.

 Газові пальники і потужні ліхтарики також дуже затребувані мешканцями, особливо в умовах відсутності газу і світла. Особлива подяка за потужний павербанк Ecoflow для потреб гуманітарного центру Авдіївки.

Громадська організація «Співдружність громадян «Відродження» в рамках проєкту “Ми впораємось! Тільки разом” - підтримка Волонтерського руху у місті Авдіївка”, що реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та CARE Deutcshland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність», доставила в Авдіївку 10 газових балонів для використання мешканцями у бомбосховищах і підвалах. Пристрої люди вже використовують за призначенням.

Крім того, ГО «Сила ідей» дозакупила в межах гранту від чеської організації «Людина в біді» ще 20 газових пальників для колективного використання авдіївцями в умовах відсутності газу та електропостачання.

Авдіївська міська військова адміністрація щиро дякує усім волонтерам, активістам, громадським організаціям за цю допомогу. Всі надані пристрої використовуються в Авдіївці з користю і на благо місцевих жителів.

Разом з вами прямуємо до Перемоги!💙💛