ЗВЕРНЕННЯ ВІТАЛІЯ БАРАБАШ У ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

ФОТО: KORDON.IN.UA

Сьогодні минає 81 рік, відколи почалася німецько-радянська війна, 119 днів протистояння України відкритому повномасштабному вторгненню путінської армії і більш як 8 років з початку завуальованої під внутрішній конфлікт агресії рф.
У вересні 1939 року Друга світова війна увірвалась в Україну, коли Львів та інші українські міста зазнали бомбардувань німецькою авіацією. 22 червня 1941-го війна прийшла до нашої столиці - так само підступно, як і на заході країни, о четвертій ранку нацисти скинули на мирний сплячий Київ перші бомби. 

А 24 лютого 2022 року рано вранці російська орда вторглась в Україну по всій довжині спільного кордону і навіть з території Білорусі.

Хто б міг подумати, що світ не засвоїть той жахливий, гіркий досвід Другої світової із мільйонами невинних жертв? 
Авдіївки, яку ми всі знаємо, любимо і пам'ятаємо, майже не існує - ворог методично знищує житлові забудови, школи, пам'ятки, все, що нам дорого. Знищує головну нашу цінність - людей.

Цифри красномовніші за слова. Лише за останні 4 місяці війни під час обстрілів росіянами нашого мирного міста загинуло 58 мешканців Авдіївки, 112 було поранено, з них - 2 дітей. Для порівняння - стільки ж містян загинуло за попередні 8 років (з 2014 до 2022 року) російсько-української війни.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, ми згадуємо всіх українців, які постраждали від найбільшої катастрофи ХХ століття. Україна втратила у Другій світовій близько 10 мільйонів людських життів. 

Сьогодні, на жаль, ми знову вимушені платити за те, щоб залишитися народом, нацією. За Україну гинуть найкращі…
Ми будемо вічно пам’ятати кожного – дітей, чоловіків, жінок, військових і цивільних - усіх, хто загинув в бою чи став жертвою злочинних наказів командування гітлерівської Німеччини чи путінської росії.

Після стількох втрат і потрясінь наш здобуток - воля і власна незалежна держава. За це будемо битися завжди! 

Рашистів обов'язково чекає розплата!

А ГЕРОЇВ, які їх знищують, СЛАВА!

Начальник Авдіївської міської 
військової адміністрації
Покровського району
Донецької області                  Віталій БАРАБАШ