ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ АВДІЇВЦІ РАЗОМ ІЗ УКРАЇНСЬКИМИ ЗАХИСНИКАМИ ВСТАНОВЛЮВАЛИ СВІТОВИЙ РЕКОРД

28 червня представники Авдіївської міської військової адміністрації спільно з волонтерами та військовослужбовцями Збройних сил України взяли участь у встановленні світового рекорду з одночасного виконання пісні "Ой, у лузі червона калина", приуроченого до Дня Конституції України.

Вишикувавшись у "зеленці" неподалік Авдіївки, близько півсотні людей під час онлайн-трансляції заспівали під гітару відомий на увесь світ український хіт. Одночасно до виконання цієї пісні долучилися українські зірки, діаспори з різних куточків нашої планети, дипломати, військовослужбовці, представники бізнесу, сотні іноземців.

По завершенні виступу захисники України отримали від командування нагороди і відзнаки, та, на прохання заступника начальника Авдіївської міської військової адміністрації Сергія Легенького розписали національний прапор своїми підписами та побажаннями. Найближчим часом стяг передадуть ініціатору встановлення світового рекорду, голові Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ)  Аня Крисюк , який вона презентує міжнародним партнерам, які підтримують українців.

Окрім встановлення світового рекорду, подія мала на меті також зібрати кошти на проєкт «1000 автомобілів свободи» та вкотре привернути увагу світової спільноти до України.
Організатором дійства стала Львівська обласна військова адміністрація. Подія відбулася за сприяння Міністерства закордонних справ України.

Перемога за нами! 💙💛

З Днем Конституції!  Слава Україні! 

World Book of Records  Yana Konyok  Львівська обласна державна адміністрація  Максим Козицький   Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine  @Еміне Джапарова