За добу ДТЕК повернув світло у понад 5 тисяч домогосподарств у Донецькій області

За 3 серпня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових повернути електропостачання у домівки жителів 9 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Знову отримують живлення понад 5 тисяч родин на Донеччині. Енергетики приступають до ремонтів одразу ж щойно отримають дозвіл від військових про можливість проведення робіт.

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково заживили 9 населених пунктів на Донеччині. Спеціалісти енергокомпанії знову й знову ремонтують мережі, пошкоджені обстрілами. Знову з електропостачанням 5 362 родини у Краматорському, Покровському та Бахмутському районах.

Учора енергетикам вдалося з дозволу військових попрацювати на відновленнями у Слов’янській громаді – знову зі світлом майже 4 тисячі домогосподарств громади, яка щоденно потерпає від обстрілів. Фахівцям енергокомпанії вдалося відновити тут світло менше ніж за добу. Крім того, енергетики отримали доступ та змогли виконати ряд ремонтів у Торецькій, Селидівській, Костянтинівській та Бахмутській громадах.

В Донецькій області зберігається вкрай складна ситуація. Бойові дії продовжуються. Так само продовжується руйнування мереж та обладнання. І ми просимо жителів із розумінням ставитися до можливих затримок із ремонтами. Енергетики роблять усе можливе задля якнайскорішого відновлення електропостачання, щойно отримують дозвіл від військових.

Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.