СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНІ "ПЕЛЮСТКИ" РОЗКИДАЄ ВОРОГ ПО ТЕРИТОРІЇ АВДІЇВКИ

Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш записав в Авдіївці відео, де розповів про ситуацію в місті, навколо нього та про небезпечні знахідки, які загрожують життю передусім цивільного населення, та особливо - дітям.

 
Віталій Барабаш закликав жителів громади до безкоштовної евакуації до міст Кропивницький та Умань, а також застеріг мешканців вулиць Лермонтова, Спортивної, Соборної, Чернишевського, Нахімова та Сєдова бути особливо пильними щодо вибухонебезпечних предметів. Адже , за інформацією очільника Авдіївки,  росіяни розкидали по місту (і найбільше - по вказаних вулицях) протипіхотні фугасні міни (ПФМ-1). На вигляд вони - розміром з долоню, насиченого зеленого кольору. 

"Друзі, всі ви бачили, як російська "доблесна" армія руйнує наше прекрасне місто  - панельні будинки, наче карткові, розсипаються від неймовірної кількості влучань снарядів і ракет. Загиблих і поранених ми фіксуємо щодня. То їм здалося, що це замало для Авдіївки. 

Ці покидьки 🇷🇺 тепер вдалися до розкидання в Авдіївці протипіхотних мін "Лепесток". Що це, як не черговий військовий злочин рашистської армії вбивць?

#НеБратиМиВам

Україна переможе!", - написав під відео Віталій Барабаш у своєму телеграм-каналі "Степанич UA" сьогодні, 5 серпня.