ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ МІСТА АВДІЇВКА!

З початку активних бойових дій місто Авдіївка зазнало велику кількість руйнувань у зв’язку з збройною агресією Російської Федерації, так були пошкоджені та зруйновані багатоквартирні будинки, квартири, приватні житлові будинки, адміністративні об’єкти та будівлі і приміщення бізнесу.  

Авдіївська міська Військова адміністрація проводить збір інформації, щодо вищевказаних руйнувань, з метою систематизації та своєчасного складання документів, які підтверджують руйнування внаслідок проведення бойових дій на території Авдіївської територіальної громади. 

Власники пошкоджених або зруйнованих об’єктів, незалежно від форми власності, мають можливість заповнити гугл- форму, на підставі якої будуть складені  відповідні довідки. Також ви маєте можливість (за наявності) додати фотоматеріали відповідних руйнувань у вищезазначену форму.

ЗВЕРТАЄМО ОСОБЛИВУ УВАГУ, ЩО ФОРМА ЗАПОВНЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ! Прізвище, ім‘я та по батькові згідно з паспортними даними!

Форма для заповнення доступна за посиланням 

(При введені інформації з персонального комп’ютеру буває не вдається загрузити фотографії. Якщо трапилась дана помилка, спробуйте заповнити форму через мобільний пристрій чи відправити фото на електронну скриньку з зазначенням адреси зруйнованого об’єкту).

Якщо ви вже заповнювали дану форму, то заповнювати додатково не потрібно! Заповнюйте ще раз тільки у випадках коли ваш об’єкт нерухомості зазнав додаткових суттєвих руйнувань, або у вас з’явились фотоматеріали зруйнованого об’єкту.

ВАЖЛИВО!!! Також рекомендуємо вам подати повідомлення про пошкоджене майно через портал ДІЯ за посиланням або через мобільний додаток ДІЯ. 

Для зв’язку з фахівцями Авдіївської міської ВА які складають відповідні довідки, ви маєте можливість звернутись за допомогою офіційної електронної скриньки еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи за телефоном (або месенджеру Viber) 0951639081.