Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 вересня

Цієї ночі росіяни стріляли по громадах Покровського, Краматорського та Бахмутського районів, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

У Покровському районі росіяни ударили з ЗРК С-300 по Миколаївці Новогродівської громади – пошкодили 2 двоповерхівки та 5 приватних будинків. Також постраждала Курахівська громада: Курахове обстріляне з РСЗВ, Успенівка і Ганнівка зазнали ракетних ударів – пошкоджені приватні будинки. Крім того, внаслідок бойових дій знеструмлено Карлівську фільтрувальну станцію – Покровська громада опинилася без води. На ранок – артобстріли Авдіївки: пошкоджено адмінбудівлю АКХЗ та житлові будинки у старій частині міста. На щастя, в районі немає поранених та загиблих.

У Краматорському районі під обстріл потрапила Дружківка – без жертв, однак є пошкоджені житлові будинки. З місця обстрілу евакуйовано 7 людей.

У Бахмутському районі ніч була неспокійна у Світлодарській громаді: постійно тривали обстріли Одрадівки та станції Майорськ. Інформація про постраждалих не надходила.

- Будь-яка точка Донеччини може стати наступною ціллю для росіян. Залишатися в області небезпечно! Евакуюйтесь вчасно! - наголошує очільник області.