За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання для понад 90 тисяч родин

Попри обстріли за тиждень фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 83 населених пунктів на Донеччині. Знову зі світлом понад 90 тисяч родин. Енергетики продовжують робити усе можливе для якнайскорішого відновлення електропостачання щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. 

З 19 по 25 вересня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати низку пошкоджень мереж та повністю чи частково відновили світло жителям 83 населених пунктів. Це дозволило повернути електропостачання в оселі 90 465 родин.

Зокрема за вчора енергетики відремонтували мережі для жителів 11 населених пунктів у Краматорському, Покровському, Бахмутському та Волноваському районах, що дозволило повернути електрику в 4,8 тисяч домогосподарств. Із них понад 2 тисячі – у Краматорській громаді, та по понад 900 у Авдіївській та Мар’їнській. Вдалося фахівцям компанії  попрацювати також у Великоновосілківській, Торецькій та Костянтинівській громадах.

Активні бойові дії на Донеччині тривають. Ситуація в області залишається надзвичайно важкою. Найскладніші напрямки – Бахмутський, Авдіївський, Торецький та Мар’їнський.

Без світла поки що лишаються 87 населених пункти області. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.  
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 215 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб відновити електропостачання. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним. 

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі