ПОТРІБНА ПАРТНЕРСЬКА ПІДТРИМКА ДЛЯ ДОПОМОГИ ДІТЯМ ВІЙНИ

Партнерська благодійна програма «Дітям війни».

Суть Програми – переміщення дітей із небезпечних регіонів України, їх соціалізація, оздоровлення та поліпшення психічного стану. Участь у Програмі дасть дітям можливість «перевести подих», відпочити, оздоровитися, отримати психологічну та педагогічну допомогу. Вони зможуть  зробити це разом зі своїми друзями та однолітками під наглядом професійних вихователів. Без додаткових витрат з боку своїх батьків, без відриву від навчання – завдяки допомозі партнерів та створенню у місцях перебування всіх умов для якісного онлайн навчання зі своїми звичними викладачами.

Найкраще місце для реалізації – західні регіони України, де зараз відносно безпечно, а також є всі необхідні ресурси. Західна Україна відома розвиненою рекреаційною, туристичною та розважальною інфраструктурою. Тут є все необхідне для того, щоб зробити українських дітей знову щасливими, спокійними та впевненими у собі.
20 вересня 2022 року стартує перший проект Партнерської благодійної програми «Дітям війни»: Мирноград – Кам’янець-Подільський.

У рамках проекту, 71 дитина середнього та старшого шкільного віку із Мирнограду Донецької області прибуває до Кам’янця-Подільського Хмельницької області. Діти будуть проживати у місцевому готелі, де для них уже зараз готують гідні умови для проживання, якісне триразове харчування, необхідні заходи з розвитку, психологічної допомоги, оздоровлення та ще багато різних щасливих дитячих несподіванок. Строк перебування дітей у Кам’янці-Подільському - 30 або більше днів.

«Чужих дітей не буває. Всі діти України наші, рідні. Де б вони не перебували, якщо це Україна – вони у себе вдома. І коли їм потрібна допомога, ми всі маємо допомогти», - зазначають у Благодійному Фонді «SOS Штаб Громадянської Оборони», який є ініціатором даного прожкту.

Партнерська благодійна програма «Дітям війни» направлена на вирішення цілого спектру проблем українських дітей, які не за власною волею вже завтра можуть стати «Втраченим поколінням війни». Головна мета - допомогти дітям України, що потерпають від російського вторгнення прямо зараз. Від численних посттравматичних розладів, від відсутності необхідних умов для нормального життя та навчання, від проблем та труднощів, що переживають зараз їх батьки тощо.

Програма існує завдяки партнерській підтримці. Чим більше партнерів залучиться, тим більшій кількості дітей ми разом зможемо допомогти! Нам потрібна будь-яка Ваша допомога: фінансування, інформаційна підтримка, продукти харчування, обладнання для онлайн навчання, психологи, вихователі, волонтери тощо.
За детальною інформацією просимо звертатися до засновника БФ «SOS Штаб Громадянської Оборони» Анатолія Ковальського за тел.: +38 067 382 31 10, або до координатора проєкту - Світлани Гумінської за тел.: +38 096 842 68 90.

Сподіваємося на Вашу допомогу! ❤️🙏