Онлайн послуги у сфері реєстрації бізнесу

Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради у період повномасштабного вторгнення рф дбає про правову безпеку мешканців нашої територіальної громади та підтримує розвиток цифрових технологій і способи взаємодії людей та держави.

Під час дії воєнного стану дуже зручно користуватись онлайн послугами, які надаються через Портал Дія, у тому числі і послугами у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. За допомогою сервісу Порталу Дія, не виходячи з дому чи офісу, незалежно від місця реєстрації, або місцезнаходження, громадяни та юридичної особи можуть:

  • подати заяву на державну реєстрацію фізичної особи – підприємця;
  • подати заяву на державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу– підприємця;
  • подати заяву на державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи–підприємця;
  • подати заяву на державну реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту;
  • подати заяву на державну реєстрацію переходу товариства з обмеженою відповідальністю на діяльність на підставі модельного статуту.

Для отримання онлайн послуг необхідно перейти за посиланням на сайт сервісу

Зауважуємо, що оброблення електронних заяв та внесення відомостей із заяв до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань здійснюється державними реєстраторами. Зазначену обставину потрібно враховувати заявникам, які можуть формувати такі заяви через Портал Дія у період вихідних та святкових днів, проте посадові особи в цей час не мають доступу до обробки таких заяв, тому строк надання послуги може збільшитись.

У разі виникнення питань звертайтеся на електронну адресу Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., адміністратори допоможуть знайти шляхи їх вирішення.